reklama

Google Mapy dostanou novou sekci Uloženo

Google Mapy dostanou novou sekci Uloženo
2020-08-27T11:30:54+01:00
• 27. 8. 2020

Zdroj: Google

1

Před několika měsíci Google vydal novou verzi aplikace Google Mapy nabízející přepracované prostředí. Od té doby jsme se dočkali mnoha změn, přičemž nedávno oznámil, že mapové podklady budou detailnější. Nyní zde máme další změnu, která možná nepotěší každého. Prostřední sekce Uloženo projde grafickou proměnou.

Google Mapy jsou nyní detailnější a ještě více informací bude k dispozici

Další předělávka

Pokud máte ještě původní verzi, tak na prostřední kartě Uloženo najdete jednoduchý a přehledný seznam uložených míst. Google se rozhodl zapracovat na grafickém provedení a přidal zde celkem tři sekce, které se posouvají horizontálně. K dispozici budou karty s obrázkem, nadpisem, zařazením a také informací, do kterého seznamu daná položka patří.

K dispozici budou celkem tři sekce, kde první zobrazuje naposledy uložená místa. Druhá nabídne blízká uložená místa, takže budete mít jednoduchý přehled, co je ve vašem okolí. Právě zde se třeba budou hodit místa, která chcete navštívit. Poslední část nabídne navštívená místa, ale zde jde spíše o další kategorie definovaná časem, případně místy atd.

Frame Recently Savedmax 1000x1000 539x917x Frame Nearby Savedmax 1000x1000 539x917x Frame Visitedmax 1000x1000 539x915x

Zdroj: Google

Pokud dáváte přednost seznamu, tak ten zde bude k dispozici stále, ale jen je schovaný pod třemi novými sekcemi. Zde bude stále možnost přidat nové seznamy. Níže se pak budou nacházet profily, které sledujete. Na posledním místě jsou tlačítka pro vstup do časové osy, rezervací a dalších. Novinka by se měla začít šířit v horizontu dnů nebo týdnů.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tomas Dorda

27. 8. 2020, 12:06
Android aplikace

Již mám k dispozici. GP 4XL android 10

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim