reklama

Fossil Gen 5 získávají v nové aktualizaci zdravotní funkce a nové režimy baterie

Fossil Gen 5 získávají v nové aktualizaci zdravotní funkce a nové režimy baterie
2020-08-21T16:30:14+02:00
• 21. 8. 2020

Zdroj: Fossil

Mezi populární chytré hodinky patří společnost Fossil, která letos vydala již pátou generaci populárního modelu s Wear OS. Fossil Gen 5 nyní získávají velkou aktualizaci systému, která přináší řadu novinek zaměřených na zdravotní funkce a také úsporu baterie.

Fossil se o své hodinky náležitě stará

Nová aktualizace, která se začíná pro majitele Fossil Gen 5 šířit od včerejška, přináší optimalizovaný záznam aktivit spolu s novou aplikací Wellnes. Ta především nově přesouvá úkony měření srdečního tepu a počítání kroku z hlavního procesoru Snapdragon Wear 3100 na koprocesor. Tím se dosáhne snížení spotřeby a prodloužení výdrže baterie. Nové je ale také sledování spánku, měření V02 nebo kardio fitness.

fossil gen 5 1200x800x

Zdroj: XDA-Developers

Baterie dostává nové módy, kde můžete rychle přepínat mezi výkonem a dlouhou životností. To by mělo dosáhnout na více než 2 dny používání. Fossil do hodinek také přidává s aktualizací nový tile pro rychlý přístup k vybraným kontaktům a uskutečnění hovorů.

Chytré hodinky Fossil Gen 5 byly představeny vloni v srpnu, a tak můžeme pravděpodobně vyhlížet velmi brzy jejich nástupce.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat