reklama

Bezdotykov├Ż teplom─Ťr s LCD displejem v akci sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

Bezdotykov├Ż teplom─Ťr s LCD displejem v akci [sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2020-08-27T16:26:12+01:00
ÔÇó 27. 8. 2020

─î├şnsk├í spole─Źnost ned├ívno p┼Öedstavila zbrusu nov├Ż bezkontaktn├ş teplom─Ťr. Jde o n├ístupce ├║sp─Ť┼ín├ęho bestselleru, kter├Ż se mezi z├íkazn├şky t─Ť┼íil velk├ę oblib─Ť. Nov├Ż model m├í velkou ┼íanci na minim├íln─Ť stejn─Ť tak dobr├ę v├Żsledky, jeliko┼ż p┼Öin├í┼í├ş oproti p┼Öedch┼»dci celou ┼Öadu vylep┼íen├ş a nov├Żch funkc├ş.

Teplom─Ťr nejen pro dosp─Ťl├ę

Nov├Ż teplom─Ťr stav├ş na z├íkladech p┼Öedch┼»dce a nab├şz├ş pr├ęmiov├Ż design, mnoho chytr├Żch funkc├ş a spoustu novinek. Novinka┬ánab├şz├ş nap┼Ö├şklad o 20 % leh─Ź├ş plastov├ę pouzdro ─Źi o 40 % v─Ťt┼í├ş displej.

Teplom─Ťr Teplom─Ťr

Suma sum├írum se jedn├í o bezkontaktn├ş teplom─Ťr, kter├Ż jednodu┼íe podr┼ż├şte ve vzd├ílenosti do 3 cm od ─Źela, stisknete tla─Ź├ştko a okam┼żit─Ť dostanete zp─Ťtnou vazbu v podob─Ť nam─Ť┼Öen├ę teploty s p┼Öesnost├ş na desetiny stup┼ł┼» Celsia.┬á

Mezi kl├ş─Źov├ę vlastnosti pat┼Ö├ş rychl├ę m─Ť┼Öen├ş do jedn├ę sekundy, vysok├í p┼Öesnost d├şky n─Ťmeck├ęmu Heimann senzoru ─Źi bezkontaktn├ş m─Ť┼Öen├ş. Zapomenout samoz┼Öejm─Ť nem┼»┼żeme ani na p┼Öehledn├Ż LED displej. K nap├íjen├ş pak slou┼ż├ş dv─Ť 1,5V AAA baterie. Nenechte se ale zm├íst, teplom─Ťr budete moci vyu┼ż├şt a┼ż 3 000x.

Dal┼í├ş vlastnosti

  • rozsah m─Ť┼Öen├ş teploty: 32┬░C a┼ż 42.9┬░C
  • p┼Öesnost m─Ť┼Öen├ş: +/- 0,3┬░C; +/- 0,2┬░C (v┬ározsahu 35┬░C a┼ż┬á42┬░C)
  • provozn├ş teplota 16┬░C a┼ż 35┬░C p┼Öi vlhkosti vzduchu men┼í├ş ne┼ż 85% a atmosf├ęrick├ęm tlaku 70┬áa┼ż┬á106kPa

Teplom─Ťr je u internetov├ęho obchodu Aliexpress po dobu prvn├şho t├Żdne jen za 189 K─Ź. Obchod Aliexpress krom─Ť t├ęto senza─Źn├ş ceny nab├şz├ş nav├şc dopravu zcela zdarma.┬áKupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim