reklama

Mi Band 4 patří mezi nejlépe prodávané wearable na světě

Mi Band 4 patří mezi nejlépe prodávané wearable na světě
2020-07-11T19:30:19+02:00
• 11. 7. 2020

Zdroj: Androidauthority.net

Chytrému náramku Mi Band 4 pomalu, ale jistě končí funkční období a už 15. července jej vystřídá jeho 5. pokračování. Společnost Xiaomi totiž v nadcházejícím týdnu u Mi Band 5 spouští celosvětový prodej. Novinka bude muset překonat poměrně vysoko nastavenou laťku, protože čínský výrobce u poslední generace dokázal v prodeji nasbírat slušná čísla, se kterými nyní vyšel více na povrch.

Našlápnuto má dobře

Podle dat od analytické firmy Canalys se Mi Band 4 stal nejprodávanějším nositelným zařízením na světě v období od 3. čtvrtletí 2019 do 1. čtvrtletí tohoto roku. Xiaomi s každou novou generací prodalo první milion zařízení čím dál rychleji a právě vzpomínanému Mi Bandu 4 k tomu stačilo rekordních 8 dnů. Pokud zabrousíme ještě hlouběji do minulosti, tak 3. generaci stačilo 17 dnů a 2. generace z roku 2016 překročila vytyčenou hranici za stále slušné 2 měsíce.

Mi Band 1200x600x

Zdroj: Twitter.com/Xiaomi

Úplně první Mi Band byl uveden v roce 2014 a ten první milion překonal za 9 měsíců. Navíc můžeme vyzdvihnout, že Xiaomi na začátku dubna oznámila, že za období 2014 – 2019 dodalo celkem přes 100 milionů nositelných zařízení. Náramek Mi Band 5 prošel řadou vylepšení, jak po vnější, tak i vnitřní stránce. Proto má rovněž předpoklady k tomu, aby vylepšil dosavadní rekordy v prodeji.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat