reklama

WhatsApp nově podporuje QR kódy a další

WhatsApp nově podporuje QR kódy a další
2020-07-01T18:00:42+01:00
• 1. 7. 2020

Zdroj: MacRumors

1

Populární kecálek WhatsApp představil hned celou řadu nových funkcí, které uživatelům dorazí v následujících týdnech. První a pravděpodobně také tou vůbec nejžádanější novinkou je podpora pro animované samolepky. Balíčky se samolepkami, které můžete vidět na přiloženém videu níže, se podobají těm, které nabízí konkurenční Telegram. Jejich příchod je ale vítán a chválen. 

WhatsApp má nové funkce

Další „cool“ funkcionalitou je přítomnost podpory QR kódů pro kontakty. Nyní tak budete moci přidat osobu do svého seznamu kontaktů pouhým naskenováním jedinečného QR kódu. Tento krok může razantně přidat na pohodlí. K dispozici je ale nově také tmavý režim, který se nachází ve webové a desktopové verzi. 

WhatsApp

Zdroj: Dotekomanie.cz

Pokud se vám bude zdát, že rozhraní videohovoru pro osm osob je přeplněné, můžete se nově zaměřit na konkrétní osobu a vidět jen ji. Také skupinové chaty s osmi nebo méně účastníky nyní zobrazují vyhrazené tlačítko pro zahájení videohovoru s konkrétní osobou. Jak bylo již v úvodu článku zmíněno, všechny tyto novinky budou k dispozici uživatelům v nadcházejících týdnech.

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Daniel Rokos

1. 7. 2020, 18:48
Android aplikace

Hlavně by se měl zaměřit na bezpečnost.Jenže to se nikdy nestane.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim