reklama

HTC Wildfire E2 bude levná novinka

HTC Wildfire E2 bude levná novinka
2020-07-17T06:45:53+01:00
• 17. 7. 2020

Zdroj: Steemit.com

2

Tchajwanská legenda HTC se stále snaží představovat aspoň několik zařízení za rok, ale zatím jsme se nedočkali top modelů. Naposledy došlo na uvedení dvou mobilů, přičemž jeden nabízí podporu 5G sítí. Nyní se chystá další novinka v rámci série Wildfire, kde najdeme zpravidla hůře vybavené smartphony. Nebude to jinak ani u HTC Wildfire E2.

HTC Wildfire E2

Informace se objevují díky záznamů v Google Play konzoli, kde se podařila novinka Wildfire E2 objevit. Zatím máme k dispozici jen kusé informace, ale na jejich základě lze soudit, že se nebude jednat o nějak významný mobil. Základem by měl být 6,2palcový HD displej. O výkon se má starat procesor Helio P22 z roku 2018. Na dnešní dobu nemá dostatek výkonu, takže mobil nebude vhodný pro náročnější uživatele.

gsmarena 001 1 640x376x

Zdroj: pricebaba.com

K dispozici mají být 4 GB operační paměti a pro data má posloužit 64GB prostor s možností rozšíření o microSD kartu. Základem má být Android 10. Ačkoliv se bude jednat o mobil základní třídy, bude disponovat čtečkou otisků prstů na zadní straně. Skoro by se dalo říci, že by se mohlo jednat o konkurenta pro čerstvě představený model Galaxy M01s.

Zatím nevíme, kdy dojde k představení a ani netušíme, jestli bude novinka dostupná na globálním trhu. Můžeme jen odhadovat, že se jedná o ořezaný model Wildfire X z loňska a možná až nyní se dostane do Evropy.

Zdroje: gsmarena.com, pricebaba.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Asi „levná novinka“ v nadpisu.

Přemysl Vaculík

VIP 17. 7. 2020, 7:54

Jj, díky, opraveno.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim