reklama

Google Fotky v novém na webu

Google Fotky v novém na webu
2020-07-13T13:12:31+01:00
• 14. 7. 2020

Zdroj: Google

Poměrně nedávno jste si u nás mohli přečíst, že služba Google Fotky dostává nové logo a mobilní aplikace nabízí nový vzhled. Ten se sice začal šířit krátce po oznámení, ale na několika redakčních telefonech jsme se dočkali návratu k původnímu vzhledu, i staré logo se vrátilo. Zřejmě se jedná o dočasnou situaci a Google opět zapne vzdáleně nový vzhled. Mezitím společnost ale aktualizuje webovou verzi.

Nový vzhled

Hned na začátek je asi důležité upozornit, abyste neočekávali drastické změny jako na aplikacích pro smartphony. Níže můžete vidět porovnání mezi původní a novou variantou webové verze a skoro byste nenašli větší rozdíly. Jen menu není nyní tvořeno velkými ikonami s menšími popisy. Místo toho je zde menší ikona a hned vedle se nachází dostatečně viditelný popis.

google photos web old 1 2880x1800x google photos web redesign 1 2880x1800x

Původní vs. nový vzhled; Zdroj: 9to5google.com

Asi byste očekávali, že menu půjde sbalit nebo schovat, ale nic takového se nenabízí. Dále došlo na úpravu drobností, animací a k přesunu některých prvků, prostě nic dramatického. V podstatě se dá říci, že nová podoba koresponduje se změnou u aplikací pro mobily.

Kromě toho Google nově nabízí možnost prohlédnout si naposledy přidané fotografie přímo v mobilních aplikacích. Novinka je tak trochu ukrytá na prostřední obrazovce (Vyhledávání), kde musíte najít položku Vaše Aktivita. Zde se nabízí novinka v podobě nedávno přidaných snímků.

google photos recently added 1 1440x3040x google photos recently added 2 1440x3040x

Zdroj: androidpolice.com

Zdroje: 9to5google.com, androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim