reklama

Google Fit přidává fitness videa pro doma

Google Fit přidává fitness videa pro doma
2020-07-13T13:12:16+01:00
• 14. 7. 2020

Zdroj: Google

V době koronavirové musí své myšlení změnit mnoho technologických firem, včetně Googlu. Proto se jeho aplikace Google Fit dočkala velice užitečné aktualizace.

Google Fit vás nově provede cvičením

Celosvětová zdravotní krize donutila miliony lidí po celém světě zůstat ve svých domovech, čímž se většina práce přesunula do online prostředí. To je mimochodem důvod, proč se snížila kvalita videí na YouTube či Netflixu. Jelikož všichni začali trávit čas doma, výrazněji se začala zatěžovat evropská síť. 

Google Fit

Zdroj: AndroidAuthority

Nicméně, příchod COVID-19 neznamenal jen konec sociálních činností, ale také konec sportovních aktivit. Většina lidí tak byla odkázána na domácí cvičení, které ne každý dobře ovládá. Aplikace Google Fit pro Android a iOS se ale nyní dočkala aktualizace přinášející playlisty Stay Fit #WithMe na Youtube. Videa v těchto seznamech vás provedou domácím tréninkem, meditací a celkovým pohybem. Nebudete tak muset vyhledávat různé fitness kanály či se přihlásit k odběru služby. Tato funkce by se měla v aplikaci Fit objevit v průběhu tohoto týdne ve všech zemích. 

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim