reklama

Dropbox představil cenu Family verze

Dropbox představil cenu Family verze
2020-07-17T19:07:31+02:00
• 18. 7. 2020

Zdroj: Dropbox

Dropbox představil nedávno novinky, mezi kterými je například správce hesel, ale ten není zadarmo. Kromě toho jsme se dočkali představení také rodinné tarifu, který se bude snažit nalákat uživatele. Zatím ale nedošlo na plošné spuštění. Dropbox jde cestou pozvánek, takže pokud vás tato novinka zajímá, musíte si počkat, až vám bude nabídnuta. Někteří ale již dostali pozvánky, díky čemuž se dozvídáme, kolik bude tato služba stát.

Dropbox Family

Nový rodinný balíček obsahuje funkce verze Dropbox Plus, takže se nabízí například inteligentní synchronizace, offline složka na mobilním telefonu, fulltextové vyhledávání i v samotných souborech, vylepšená historie, trezor, správce hesel, lepší podpora a hlavně 2 TB prostoru. Plus verze přijde na 9,99 eur měsíčně při placení souhrnné částky za rok, případně 11,99 eur měsíčně.

Rodinná verze nabízí toto vše, přičemž ji lze sdílet až se šesti členy rodiny. Cena je zde ale výrazně vyšší. Dropbox Family přijde na 203,88 dolarů ročně, přičemž při placení měsíčně bude asi tato suma vyšší. V podstatě se jedná o dvojnásobnou cenu verze Dropbox Plus.

Zdroj: Dropbox

V porovnání s konkurencí se jedná o podstatně dražší službu. Google One stojí polovinu této sumy a je k dispozici pro pět členů. Případně rodinná verze Microsoft Office 365 nabízí za polovinu ceny 1 TB pro každého člena, přičemž jich může být až šest a navíc je k dispozic kompletní kancelářský balík. Dropbox to tedy nebude mít jednoduché, zejména v cenové válce. Oproti konkurenci nenabízí nějak významné funkce.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim