reklama

Smarty rozjelo 20% akci na autokamery TrueCam sponzorovaný článek

Smarty rozjelo 20% akci na autokamery TrueCam [sponzorovaný článek]
2020-10-21T16:35:00+02:00
• 21. 10. 2020

Internetový obchod Smarty si je moc dobře vědom, že řidiči vozidel mohou velmi jednoduše dostat do sporné dopravní situace. Bohužel většina řidičů nemá pro svou verzi sporu průkazný materiál. Proto se čím dál více řidičů uchyluje ke koupi kamerky do auta, která může právě tyto spory jednoznačně rozhodnout.

Nejednou záznam z palubní kamery pomohl řidiči během soudního řízení. Zkrátka díky palubní kameře můžete dokázat svou nevinu. Investice do kamerky může v budoucnu ušetřit tisíce, možná i statisíce korun. Proto vám představujeme autokamery TrueCam, na které Smarty uvádí 20% slevu. 

Pouze v termínu 19. – 25. 10. pořídíte kamery značky TrueCam se slevou 20 %. Stačí zadat kód KAMERY20. Ano, tak jednoduché to je. Najít tu pravou palubní kameru může být trochu složitější. Detailně tedy představíme modely, které můžete v rámci akce zakoupit. Jedná se konkrétně o TrueCam M5 WiFi (s detekcí radarů) a TrueCam H7 GPS (s detekcí radarů).

TrueCam M5 WiFi (s detekcí radarů)

Začněme od nejlevnějšího modelu po nejdražší, tedy nejvíce vybavenou kameru. Šikovná kamera do auta TrueCam M5 WiFi je nejšikovnějším členem autokamer v nabídce celé značky. Disponuje pokročilým magnetickým držákem, 2palcovým LCD displejem, výbornou optikou od Sony a potřebnými funkcemi, které ochrání vaše auto jak během jízdy, tak během parkování. 

Smarty

Kamera disponuje WiFi připojením, díky němuž je přenos videí a úprava úplná hračka. Vše zvládnete během několika klepnutí v mobilním telefonu. Mimo to je vybavena všemi funkcemi, které vám usnadní každodenní cestování autem, jako je automatické spuštění, záznam do smyčky, G-senzor, který uzamkne záznam při nárazu, nebo například pohybové čidlo, s jehož pomocí můžete nechat přes noc zaparkované auto beze strachu.

Smarty 2 1280x853x

Samotný záznam disponuje úhlem záběru 150 °, což je optimální číslo pro nezkreslený a dobře čitelný záznam. Ten je Full HD kvalitě a díky nahrávání ve smyčce se nemusíte ani starat o dostatek místa. Nová čočka a snímač Sony Starvis zvládnou pořizovat kvalitní video jak za světla, tak za tmy. Kamera se za jízdy neustále přizpůsobuje světelným podmínkám, takže si poradí s nočními záběry mimo obec i se světelnými přechody při výjezdu z tunelu.

TrueCam M5 WiFi s detekcí radarů zakoupíte za 2 990 Kč. Ještě příjemnější cena bude po zadání kódu KAMERY20. Kupujte ZDE.

TrueCam H7 GPS (s detekcí radarů)

Nejvybavenějším, tudíž i nejdražším, modelem je H7 GPS. Nabízí to nejlepší, co lze u TrueCam získat. Máme zde kvalitní video, na kterém uvidíte sebemenší detail. Budete mít průkazné důkazy ve vysokém rozlišení, kde půjde rozeznat i obličej účastníka nehody. Přední kamera natáčí ve 2,5K a lze rozšířit záběr o zadní kameru ve full HD. 

Smarty

Zabudovaná GPS vás upozorní na stacionární radary, úsekové měření, semafory s detekcí jízdy na červenou a další kontrolovaná místa. A s WiFi 5 GHz se spojíte s mobilním telefonem, nastavíte potřebné věci na kameře, a i si přenesete nahraná videa do smartphonu.

TrueCamH7c 1024x682x TrueCamH7d 1024x685x

TrueCam H7 nemá displej a celá se ovládá přes aplikaci, takže ji v autě můžete dát kamkoliv. Jednoduše ji lze přicvaknout na zpětné zrcátko nebo na horní stranu čelního skla, kde o ní ani vědět nebudete. 

Vlastnosti:

 • Rozlišení videa: 2.5K (2560×1440) @ 30 fps
 • Full HD (1920×1080) @ 30 fps
 • Úhel záběru: 140 °
 • Formát videa : Formát MP4, komprese H.265
 • Rozlišení fotografie: až 4 Mpx
 • Formát fotografie: JPG
 • Zvuk: Vestavěný mikrofon s možností vypnutí
 • Paměť: Micro SD až 128 GB
 • Konektivita: 5 GHz WiFi, 2.4 GHz WiFi, MicroUSB
 • Doplňkové příslušenství: Zadní FULL HD kamera, CPL filtr
 • Funkce: Rychlá 5 GHz WiFi, GPS s detekcí radarů, WDR, Timelapse, G-senzor, záznam do smyčky, ochrana souborů, automatické spuštění, nastavení kompresního formátu (H.264, H.265), možnost zobrazení údajů ve videu (jméno řidiče, GPS souřadnice, rychlost, datum a čas)
 • Jazyky menu: Čeština, Angličtina, Němčina, Slovenština, Polština, Maďarština
 • Napájení: Superkondenzátor
 • Rozměry: 98 × 30 × 45 mm

TrueCam H7 GPS s detekcí radarů zakoupíte za 3 990 Kč. Ještě příjemnější cena bude po zadání kódu KAMERY20. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim