reklama

WWDC 2020: iOS 14 s Rothem Welldenem – Podcast #10

WWDC 2020: iOS 14 s Rothem Welldenem – Podcast #10
2020-06-23T21:12:19+01:00
• 23. 6. 2020

Zdroj: Dotekomanie

Je tu začátek týdne, což znamená jediné – nový díl našeho nového podcastu Pod Zlatou Lampou. Podcast je věnovaný především mobilním telefonům, tabletům, chytrým zařízením a dalším technologiím. Posloucháním vás budou provázet naši redaktoři, Zdeněk Koutský a Miroslav Růžička. Tentokrát v desátém díle jsme si pozvali hosta. A čemu jsme se tentokrát věnovali?

Pod Zlatou Lampou – díl desátý

Bylo letošní WWDC 2020 nejzajímavější konferencí za poslední roky? Co přesně Apple nového představil a je iPadOS o krůček blíže stát se konkurentem Macu? Proč máme z iOS 14 smíšené pocity? Apple na své vůbec první online konferenci WWDC představil také revoluci v podobě Apple Silicon. Budou počítače Mac s ARM architekturou na steroidech? Nejen o těchto otázkách diskutují v lubilejním desátém díle host Adam Jícha, alias Roth Wellden, a u mikrofonu redaktor serveru dotekomanie.cz Zdeněk Koutský.

Kde podcast poslouchat?

Podcast si můžete pustit v přehrávači výše a nebo ho můžete sledovat na:

Jak se vám obsah podcastu líbí? Máme také novou grafiku od tohoto dílu.

Podcast final2 1892x1892x

Zdroj: Dotekomanie.cz

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim