reklama

Smarty útočí a vykupuje použitá zařízení sponzorovaný článek

Smarty útočí a vykupuje použitá zařízení [sponzorovaný článek]
2020-06-12T17:00:34+01:00
• 12. 6. 2020

Smarty nově nabízí nejrychlejší výkup Apple zařízení a telefonů různých značek na trhu. Nabízí nejvyšší možné výkupní ceny, hodnotu výkupu vyplatí na účet, v hotovosti nebo cenu odečte z nákupu. Celý proces pak zabere maximálně 15 minut, přičemž není vyžadován doklad o koupi – stačí pouze váš občanský průkaz. 

Smarty vykupuje použitá zařízení

Máte-li v košíku vybraný svůj vysněný telefon, ale nechcete zaplatit plnou výši ceny, můžete jednoduše vaše současné zařízení prodat třeba i z pohodlí domova. Proces výkupu je velice snadný s důrazem na krátký časový úsek.

Máte starý iPhone 7? Dejte ho do výkupu a získejte až 4 000 Kč (32GB varianta). Nové SE tak můžete mít již za 8 990 Kč. Pokud přemýšlíte o špičkovém iPhone 11, získáte na jeho nákup navíc bonus 2000 Kč. A to už je slušná sleva!

Smarty

A jaká zařízení Smarty vykupuje? Konkrétně se jedná o produkty značky Apple, Honor, Huawei. Samsung, Sony a Xiaomi. Jestliže jste ale už v minulosti zařízení ve Smarty zakoupili, máte nárok nejen na výkup, ale také na 5% bonus. Pro všechny zákazníky je k dispozici také akce, díky které při výkupu dostanete poukaz v hodnotě 2 000 Kč na koupi nového iPhone 11. Výkup použitých zařízení využijte ZDE

Kamenný obchod Smarty najdete na Praze 1, Politických vězňů 13 (Bredovský dvůr).

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim