reklama

Polovina roku ve znamení slev na KeysWorlds – Microsoft produkty již od 9 eur! sponzorovaný článek

Polovina roku ve znamení slev na KeysWorlds – Microsoft produkty již od 9 eur! [sponzorovaný článek]
2020-06-23T06:20:17+01:00
• 23. 6. 2020

Největší slevy v polovině roku 2020 jsou tady! Server KeysWorlds.com vám nyní představuje největší slevy poloviny roku 2020, kdy můžete získat až 50% slevu na všechny Microsoft Office a Windows licence. A co víc, nově můžete získat také obrovské slevy na antiviry a bezpečnostní software. Můžou být slevy vůbec ještě větší než dnešní nabídka?

Výprodej u KeysWorlds v polovině 2020

Budete ohromeni nabídkami během této slevové akce k polovině roku 2020. Níže uvidíte naše nejlepší nabídky, které si však právě nyní prohlíží a kupuje hodně lidí. Jelikož je nabídka kusově omezená, neměli byste příliš otálet, než licence za zvýhodněné ceny dojdou. Důležité je zmínit, že takto dobrou nabídku má KeysWorlds pouze jednou ročně. Pokud tak žádnou licenci nekoupíte, budete muset čekat zase rok. Tak nečekejte a kupujte vámi vybraný software:

200610 1280 720 € 1280x720x

50% sleva na balíčky Office a Windows + Office

Získejte 50% slevu na nákup sady MS Office nebo Windows + Office. Toto je naše nejprodávanější nabídka. Jednoduše použijte slevový kód „KWS50“ a získejte 50% slevu z našich již zlevněných sazeb. Tohle je ten správný čas na nákup MS Office nebo Windows + Office.

35% sleva na všechny licence Office nebo Windows

Pokud preferujete kupovat licence samostatně, můžete nyní s obrovskou slevou 35 procent na Office nebo Windows. Pro využití slevy použijte kupón „KWS35“ během nákupu. Získejte vaši slevu ještě dnes, než přestane kupón fungovat. Se širokou nabídkou Windows a Office licencí jistě najdete tu pravou pro vás.

20% sleva na antiviry a bezpečnostní software

Vzhledem k tomu, že rok 2020 bude rokem hospodářského útlumu, hledají kybernetičtí zločinci více než kdy jindy metody, jak získat vaše peníze a osobní informace. Nedávejte jim šanci a získejte antivirus ještě dnes pro svůj mobilní telefon a počítač. S naší nabídkou k polovině roku 2020 dostanete 20% slevu na všechny antivirové programy a bezpečnostní software. Použijte kupónový kód „KWS20“, abyste během nákupu získali rovnou 20% slevu z ceny. Získejte zabezpečení za cenu, která není k dispozici nikde jinde na internetu.

Nezapomeňte využít výše uvedené nabídky, která je jen jednou ročně. Tyto velké slevy na produktové klíče nebudou vždy, takže si svůj produktový klíč vyžádejte ještě dnes. Použijte naše široké online platební možnosti, abyste mohli za svou objednávku bezpečně platit online a aby vám váš produktový klíč byl doručen ihned digitálně.

O serveru KeysWorlds.com

Jsme hrdí na to, že jsme jedním z největších světových online prodejcem klíčů pro digitální software a hry. Lidé z celého světa důvěřují našim výrobkům a na oplátku jsou potěšeni našimi velmi zlevněnými cenami a originálními kódy produktů. Pokud k tomu přidáte naši zákaznickou podporu na světové úrovni, neexistuje způsob, jak najít lepší řešení pro nákup digitálního klíče pro jakýkoli software kdekoli na světě nebo na internetu.

Potřebujete pomoc? Máte dotazy?

Tým podpory KeysWorlds.com je tu pro vás jak před, tak po nákupu. Pokud potřebujete pomoc při objednávce nebo máte nějaké problémy s vaší stávající objednávkou, napište nám e-mail na support@keysworlds.com a my se o to postaráme. Objednejte si od nás klíče ještě dnes a zažijte naše úžasné nižší ceny, speciální nabídky a prvotřídní zákaznický servis.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim