reklama

Microsoft aktualizoval iOS aplikaci To Do

Microsoft aktualizoval iOS aplikaci To Do
2020-06-07T11:30:58+02:00
• 7. 6. 2020

Zdroj: Microsoft

2

Společnost Microsoft vydala další aktualizaci aplikace To Do pro uživatele systému iOS. Instalační balíček přináší nejen nové funkce, ale také vylepšení v oblasti optimalizace chodu aplikace. Co vše je nového se dozvíte o pár řádků níže. 

Microsoft přidal některé nové funkce

Nejnovější aktualizace přináší již delší dobu plánované zobrazené umožňující uživatelům seskupovat úkoly dle data splatnosti a dle všech dostupných seznamů. Microsoft vydal tuto funkci v průběhu minulého měsíce také pro uživatele systému Android. Kromě toho instalační balíček umožňuje uživatelům třídit dokončené i aktuální úkoly podle jejich preference. V poznámkách pro aktualizaci se také uvádí, že třídění bude ještě pohodlnější. Konkrétně dokončené i aktuální úkoly můžete třídit podle vybraného pořadí třídění. 

unnamed 4 499x998x unnamed 5 499x998x

Zdroj: Microsoft

Společnost z Redmondu také přinesla opravy pro řadu chyb. Microsoft však v průběhu tohoto týdne aktualizoval také Android aplikaci. Ta se dočkala vylepšeného plánovače spolu s novými filtry. 

Aktualizace se ale dočkali také uživatelé desktopové verze pro Windows 10. I zde přibyly stejné změny, jako v mobilních aplikacích. Výjimkou je přidaná možnost tisknout seznamy. Nejnovější aktualizace nese označení 2.19 a lze si ji již nyní stáhnout z obchodu s aplikacemi App Store. 

logo-app Microsoft To-Do Microsoft Corporation Zdarma ANDROID logo-app Microsoft To-Do Developer Zdarma iOS

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Valter Kubík

VIP 7. 6. 2020, 12:41

Kdyby raději nechali dál fungovat Wunderlist a nezařízli ho tak bych byl šťastnější…

Zdeněk Koutský

7. 6. 2020, 13:18

to mi povídejte…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim