Bonus 2000 Kč na iPhone 11 a navíc splátky s 0% navýšením! sponzorovaný článek

Bonus 2000 Kč na iPhone 11 a navíc splátky s 0% navýšením! [sponzorovaný článek]
2020-06-01T14:57:17+02:00
• 1. 6. 2020

Internetový obchod Smarty opět vychází vstříc svým zákazníkům. Celý letošní červen bude probíhat akce Trade in na iPhone 11. Kdykoli tak budete moci obchodu nabídnout své zařízení k výkupu, za což po sléze získáte slevu 2 000 Kč na iPhone 11 s jakoukoliv vnitřní pamětí. 

iPhone 11 levně, rychle a bez navýšení

Smarty od vás vykoupí řadu zařízení, takřka jakékoliv značky. Stačí se podívat na kalkulačku, které telefony obchod dokáže vykoupit. Pokud výkup proběhne a minimální hodnota zařízení činí 1 000 Kč, získáte automaticky slevový kupón, který cenu iPhone 11 sníží o 2 000 Kč. Slevu lze aplikovat na kterýkoliv model iPhone  11 s vnitřní pamětí 64, 128 a 256 GB. 

SLEVU 2 000 Kč NA IPHONE ZÍSKÁTE ZDE

iPhone 11SLEVU 2 000 Kč ZÍSKÁTE ZDE

Pokud tedy například zvolíte 256GB model, po slevě se dostanete na cenu 128GB modelu. A to už stojí minimálně za zvážení, protože takovéto akce nebývají časté. Výkup vašeho zařízení probíhá v Praze na Smarty Store, přesněji Politických vězňů 13, Praha 1. Využít ale můžete také služeb zásilkovny. Jednoduše vyplníte formulář na webu a Smarty vám pošle kód k odeslání . Následně se domluvíte na výkupní ceně a peníze poputují na váš bankovní účet. 

Nechcete-li vykupovat své staré zařízení, můžete využít splátek s 0% navýšením na všechny produkty značky Apple. Skvělá možnost, jak se dostat k novému produktu bez velkého zásahu do peněženky. Ale pozor, pokud jste v minulosti již zařízení na Smarty zakoupili a dáte jej do výkupu. získáte navíc 5% bonus. 

Využít ale můžete všechny akce najednou. To znamená, že za výkup zařízení získáte 2 000 Kč slevu na iPhone 11, kterou lze aplikovat na splátky s 0% navýšením. Ve výsledku pak získáte nový iPhone11 ještě levněji. Akční nabídku si můžete prohlédnout ZDE

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat