reklama

TOP 2 webkamery, které jsou nyní za atraktivní ceny sponzorovaný článek

TOP 2 webkamery, které jsou nyní za atraktivní ceny [sponzorovaný článek]
2020-05-28T19:42:20+01:00
• 28. 5. 2020

V době omezeného vycházení ven může být jednou z cest jak zůstat ve spojení se svými blízkými a kamarády přes videohovory. K tomu je ale jistě potřeba mít nějakou webkameru, pokud voláte z počítače. Dnes si tak dvě HD webkamery představíme. Jejich výhodou je nízká cena, což jistě každý v dnešní době ocení a také rychlé doručení.

Webkamera 1080p USB

Tato webkamera zaujme především především cenou, která je pouze 578 Kč. Za tuto cenu získáte rozlišení 1920 x 1080 obrazových bodů. Webkameru můžete umístit kamkoliv na obrazovku nebo ji připevnit na stativ.

webkamera webkamera

Tuto webkameru kupujte zde za 578 Kč s poštovným zdarma

Pro používání není potřeba žádná instalace ovladačů, stačí ji jen připojit do USB a začít používat. Výhodou je také vestavěný kvalitní HD mikrofon s redukcí šumu nebo manuální ostření. Tuto webkameru zakoupíte nyní ve slevě 56 procent za 578 Kč přímo zde v obchodě eBay. Výhodou je poštovné zadarmo a také rychlost doručení 5-12 pracovních dní. Kupujte ZDE

Skvělá kamerka pro videokonference

Jedná se o minikameru, která dokáže nahrávat video a i se zvukovou stopu díky vestavěnému mikrofonu. Stačí webkameru jednoduše připojit k počítači a můžete si na dálku telefonovat se svými blízkými. V době koronaviru se taková minikamera může hodit, hlavně ve chvíli, kdy na svém počítači žádnou nemáte.

webkamera

Model W3N3 podporuje samozřejmě HD video, tedy 720p. Aktuálně je v obchodě eBay v akci za pouhých 315 Kč. Zakoupit si kameru můžete ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim