reklama

Oukitel dokončuje model C18 Pro

Oukitel dokončuje model C18 Pro
2020-04-20T15:00:46+02:00
• 20. 4. 2020

Zdroj: Oukitel.com

V pondělí 20. května přinese čínská společnost Oukitel v oficiální podobě model nesoucí označení C18 Pro a rovnou se nijak netají tím, že na mobilním trhu bude chtít konkurovat například telefonu Xiaomi CC Pro. Výrobce v jednom z videí sice porovnává výsledné makro snímky, ale ostatní prvky výbavy nejsou už natolik oslnivé. Zařízení si avšak spolehlivě najde své místo ve střední třídě.

Dobrý na první dojem

Designové zpracování na první pohled vypadá velmi nadstandardně, ale vzápětí může zklamat 6,55palcový displej se základním HD+ rozlišením. Proděravený otvor vlevo nahoře patří zatím neupřesněné selfie kamerce. Rovněž není znám dodavatel čipové sady, kterou spojí s 4GB operační pamětí RAM a 64GB interním úložištěm. Dobrou zprávou je podpora paměťových microSD karet pro další uživatelská data.

Oukitel C18 Pro 2 1920x1080x Oukitel C18 Pro 3 537x286x

Zdroj: Oukitel.com

Celkovou výdrž bude zajišťovat 4 000mAh baterie, která nabídne jen 10W rychlé nabíjení. Zadní část je vybavena celkem čtyřmi fotoaparáty – hlavním 16MPx, širokoúhlým 8MPx, 2MPx makro a hloubkovým 2MPx snímačem. Samozřejmostí je přítomnost skeneru otisků prstů. Nakonec ostatní specifikace zjistíme začátkem příštího týdne, ale Oukitel hodlá spustit prodej s rozumnou cenovou 149 dolarů (tj. cca 3 693 Kč).

Zdroje: gizmochina.com, oukitel.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat