reklama

Oppo A92 a A52 odhaluje databáze Googlu

Oppo A92 a A52 odhaluje databáze Googlu
2020-04-13T18:00:31+02:00
• 13. 4. 2020

Zdroj: Androidauthority.com

Do databáze Google Play Console byly zařazeny další dva nové modely z dílny společnosti Oppo, kterých bychom se mohli dočkat již v blízké době. Obě mobilní novinky zamíří do vyšších pater střední třídy, kam je soustředěno nejvíce zástupců, a proto to nebudou mít jednoduché se prosadit. Rozdílů mezi nimi nenajdete mnoho, přičemž zařízení ponesou označení A52 a A92.

Bez velkých očekávání

U modelu A92 byla rozpoznána 8GB operační paměť RAM, zatímco druhý zástupce s označení A52 dostal menší 6GB paměť RAM. Ostatní známé specifikace mezi sebou sdílejí, což znamená, že se budou například dělit o osmijádrový procesor Snapdragon 665 od Qualcommu, ke kterému ještě patří grafický čip Adreno 610. Dále jejich čelní panel v poměru stran 20:9 nabídne FullHD+ rozlišení.

Softwarovou stránku zastoupí operační systém Android 10 překrytý vlastním rozhraním ColorOS. Platforma nedávno dorazila v nejnovější verzi ColorOS 7.1, takže u obou by mohlo dojít k její nasazení v základu. Závěrem můžeme očekávat, že hůře vybavená varianta A52 získá menší interní úložiště, slabší fotoaparáty nebo jinou verzi bezdrátového nabíjení. Bližší podrobnosti zřejmě čínský výrobce vypustí do světa v následujících týdnech.

A92 979x521x

A52 979x521x

Oppo A92 a A52 | Zdroj: GSMArena.com

Zdroje: gsmarena.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat