reklama

Netflix přináší lepší správu dětského profilu či PIN kód

Netflix přináší lepší správu dětského profilu či PIN kód
2020-04-09T11:30:37+01:00
• 9. 4. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Společnost Netflix aktualizovala nejen svou mobilní aplikaci pro operační systém Android a iOS. Novinka dává uživatelům možnost mít větší kontrolu nad tím, kdo může přistupovat ke kterému profilu a k jakým titulům má daný profil přístup. Hlavním cílem těchto novinek je lépe přizpůsobit profil dětem. Ovšem i přesto z nich mohou těžit i skupiny, tedy tzv. rodinný tarif, u kterého se používá jeden účet s vícero profily. Nejčastěji takový způsob upřednostňují skupinky lidí, kteří díky rodinnému tarifu platí za službu mnohem méně. Nové funkcionality zařídí, aby se k jednotlivému profilu nemohl dostat jiný uživatel. Co je tedy přesně nového?

Netflix zapracoval na bezpečnosti a přizpůsobení profilů

Netflix do svých aplikací přidává podporu PIN kódu. Ten se sice v aplikaci nachází už nějakou dobu, ale bylo jej možné aktivovat pouze pro omezení přístupu k filmům a titulům na celé úrovni účtu. Nyní je ale možné nastavit PIN kód také u jednotlivých profilů. Pokud tedy jste se svými přáteli v rodinném tarifu, můžete si aktivovat PIN kód, čímž si nastavíte bezpečnostní úroveň. 

Netflix

Zdroj: AndroidPolice

S novou bezpečnostní úrovní ale také můžete lépe přizpůsobit účet svým dětem. Majitelé účtu totiž mohou nyní zakázat, aby se na určitých profilech nenacházely konkrétní tituly a obsah s hodnocením pro dospělé, a také vypnout automatické přehrávání dětských profilů. Všechny tyto novinky se nyní nachází na stránkách nastavení uživatelského účtu. 

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim