reklama

Instagram zpřístupňuje také živé přenosy na webu

Instagram zpřístupňuje také živé přenosy na webu
2020-04-13T09:30:23+01:00
• 13. 4. 2020

Zdroj: The Verge

1

Instagram nedávno začal zpřístupňovat soukromou konverzaci ve webovém rozhraní, takže je jednodušší chatovat s jinými. Jak se ukazuje, webová verze služby začíná být konečně důležitá, což dokazuje další novinka, která míří na web.

Instagram a živý přenos

Služba byla na své začátku plná omezení a také se soustřeďovala jen na zobrazování fotografií. Nyní zde najdeme velmi populární funkci dočasných příběhů, ale je možné také uskutečňovat i živé přenosy, přičemž zde je možné takto vysílat i ve více osobách. Na mobilním telefonu se jedná o poměrně používanou funkci.

Nyní Instagram přináší tuto funkci do webového rozhraní, přičemž došlo k mírnému přepracování. Jak můžete vidět níže, na levé straně se nachází samotný přenos, pravá strana je vyhrazena chatu. Nyní tak budete moci vidět i historii, přičemž ji lze procházet. Bonusem navíc je i fakt, že psaní bude jednodušší, zejména na počítači. Případná softwarová klávesnice jako u mobilu zde jednoduše nepřekáží.

2020 04 11 18 06 38 1680x938x

Zdroj: androidpolice.com

Jedná se o drobnou novinku, která může zjednodušit sledování obsahu, ale stále zde chybí možnost vysílat přímo z počítače. Není se ani čemu divit, když vlastně není možné za normálních podmínek z webové verze pro počítače zveřejnit příběh nebo jen běžný obsah.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

SticklerStickleru

13. 4. 2020, 10:09

Už mám tak od Pátku! :D je to hustý..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim