reklama

Vodafone rozšiřuje speciální nabídku v době krize

Vodafone rozšiřuje speciální nabídku v době krize
2020-03-19T13:27:03+01:00
• 19. 3. 2020

Zdroj: Vodafone, UPC, Dotekomanie

2

Mobilní operátor Vodafone jako první poskytl pomoc v začátku pandemie klientům v Itálii, přičemž v Česku došlo na rozšíření nabídky televize v Česku. Nyní oficiálně oznamuje další služby zdarma a bonusy v době nouzového stavu.

„Řada našich zákazníků také musela zůstat v jiných státech Evropské unie a nemohla se vrátit z různého důvodu zpět do Česka. Právě těmto klientům nabídne Vodafone to, co už platí pro zákazníky pobývající v Itálii. Ve všech zemích EU budou k dispozici neomezená data, volání i SMS, aniž by zákazník musel ke svému tarifu cokoliv doplácet. Nabídka se týká i všech virtuálních operátorů působících v síti Vodafone.“

Vodafone v době nouzového stavu

V první řadě myslí na klienty využívající tarif 60+, který je určen zejména pro důchodce a starší lidi. Bez jakékoliv nutnosti cokoliv nastavovat dává těmto klientům 1000 minut volání zdarma do všech síti. Tento bonus platí do konce dubna.

„Nová nabídka vychází z důkladné analýzy současné situace a zajistí přístup k důležitým informacím i zábavě.  Ať už jde o dospělé, kteří potřebují pracovat z domova, o děti, které zůstaly zavřené v bytech, nebo o starší občany, kteří v čase karantény upřednostňují volání namísto dat a potřebují zůstat v kontaktu s okolním světem,“ říká Quique Vivas, viceprezident Vodafonu Czech Republic pro nefiremní zákazníky.

V rámci pevného připojení k internetu dojde ke zrychlení, což se dotýká klientů kabelové sítě UPC. Tato nabídka se týká ale jen dvou tarifů. Pokud máte 50 Mbps, můžete si požádat o zrychlení na 150 Mbps. Podobná nabídka platí pro ty, kteří mají 150 Mbps. Mohou získat 300 Mbps. Pro aktivaci musí zavolat 241 005 100, nabídka platí na jeden měsíc od aktivace.

Zdroj: Vodafone

Pro studenty je připravena služba Vodafone Chat Pass, v rámci které se nezapočítávají přenesená data do FUP. Balíček je zdarma  a slouží pro komunikační platformy jako Facebook Messenger, WhatsApp nebo Viber. Podnikatelé mohou využít Vodafone Cloud Pass.

Myslelo se i na majitele předplacených karet. Kdo si dobije kredit přes aplikaci Můj Vodafone, dostane 50 % kreditu navíc, který platí po dobu 30 dnů. Tyto nabídky platí od 20. března.

„Dáváme relevantní benefity konkrétním skupinám zákazníků. Neomezená data všem nabízet nebudeme, potřebujeme mít jistotu, že naše infrastruktura obslouží všechny zákazníky. Riziko toho, že někdo sebere cennou kapacitu třeba záchranným sborům nebo někomu v krizové situaci, je v této náročné době zbytečné. Naši lidé pracují 24 hodin denně sedm dní v týdnu tak, aby naše síť byla pro všechny oporou,“ říká Petr Dvořák, generální ředitel Vodafonu Czech Republic.

Operátor sice uvádí, že chce nabídnout relevantní výhody v době nouzového stavu, ale v podstatě nechce přetížit síť, což se již v tomto týdnu stalo i bez služeb zdarma navíc.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Martin Skalický

20. 3. 2020, 18:52

Jak mám aktivovat ten free Chat Pass?

Přemysl Vaculík

VIP 20. 3. 2020, 18:55

Přímo v aplikaci by to mělo jít.

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat