reklama

Umidigi chystá nové hodinky UFit

Umidigi chystá nové hodinky UFit
2020-03-15T19:57:03+01:00
• 16. 3. 2020

Zdroj: AliExpress.com

Společnost Umidigi zahájila prostřednictvím obchodu AliExpress předprodej chystaných hodinek s názvem UFit, které budou oficiálně představeny už během následujících dnů. Ačkoliv přehled u produktu toho o sobě zatím moc neprozrazuje, tak čínský výrobce se hodlá více zaměřit na zdravotní stránku uživatelů. Navíc prodejní cena z něj dělá cenově dostupné zařízení.

Zdraví na prvním místě

Po vzoru firem Garmin a Fitbit, jejichž vybraná zařízení nabízejí funkci měření SpO2, hodinky UFit nabídnou rovněž možnost si změřit hodnotu hladinu kyslíku v krvi. To především ocení například astmatici nebo uživatelé se sklonem k srdečním vadám. Zveřejněný snímek avizuje sklíčko s 2.5D zakřivením a jediné boční tlačítko pro ovládání.

Dřívější spekulace hovoří o 1,3palcovém IPS LCD displeji s rozlišením 240 x 240 pixelů chráněným tvrzeným sklem. Celá konstrukce bude odolná vůči vodě do hloubky 50 metrů. Dále do vnitřní části vloží 128MB paměť RAM, 128MB interní úložiště, funkci Bluetooth 5.0 a 220mAh baterii.

Umidigi Ufit 3 1000x1000x

Zdroj: AliExpress.com

Zařízení má podporovat zařízení s Androidem 4.4 a vyšší či iOS 8.0 a vyšší. Úplným závěrem si zaslouží zmínku monitor spánkové aktivity a širokou škálu sledování sportovních aktivit. Prodejní cena v přepočtu odstartuje od hranice 1 430 Kč.

Zdroje: gizmochina.com, smartwatchspecifications.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim