reklama

Xiaomi brzy odhalí Redmi K30 Pro

Xiaomi brzy odhalí Redmi K30 Pro
2020-03-05T19:53:04+02:00
• 27. 1. 2020

Zdroj: Redmi

Poslední modely Redmi K30 a Redmi K30 5G jsou na trhu necelé dva měsíce a vypadá to, že zanedlouho jej v portfoliu doplní ještě jeden zástupce. Navíc společnost Xiaomi připravuje novinky do vlastních řad a také pod další vlastněnou značkou Poco. Tentokrát se nevyhnulo úniku zařízení s názvem Redmi K30 Pro, které o sobě dalo vědět prostřednictvím benchmarkového testu v Geekbench.

Uspokojí nejnáročnější

Zveřejněný výpis v databázi Geekbench odhaluje nasazení osmijádrového procesoru Snapdragon 865 od Qualcommu, který vyniká pokročilou technologií umělé inteligence a hlavně rozšířenou podporou 5G sítí. Následně můžeme zmínit operační paměť RAM o velikosti 8 GB nebo operační systém Android v nejnovější verzi 10 překrytý vlastním rozhraní MIUI v aktuální verzi 11.

V kuloárech se hovoří o čtyřech fotoaparátech v zadní části, dvěma selfie snímači v proděraveném otvoru vpředu, čtečce otisků prstů pod čelním panelem, displeji se zakřivením a založeném na OLED technologii. Přestože není zatím známo konkrétní datum možného představení, tak by zařízení Redmi K30 Pro mohlo přijít až po uvedení modelů Mi 10 a Mi 10 Pro. Oba telefony firma Xiaomi ukáže už začátkem příštího měsíce.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim