reklama

Xiaomi brzy odhalí Redmi K30 Pro

Xiaomi brzy odhalí Redmi K30 Pro
2020-03-05T19:53:04+02:00
• 27. 1. 2020

Zdroj: Redmi

Poslední modely Redmi K30 a Redmi K30 5G jsou na trhu necelé dva měsíce a vypadá to, že zanedlouho jej v portfoliu doplní ještě jeden zástupce. Navíc společnost Xiaomi připravuje novinky do vlastních řad a také pod další vlastněnou značkou Poco. Tentokrát se nevyhnulo úniku zařízení s názvem Redmi K30 Pro, které o sobě dalo vědět prostřednictvím benchmarkového testu v Geekbench.

Uspokojí nejnáročnější

Zveřejněný výpis v databázi Geekbench odhaluje nasazení osmijádrového procesoru Snapdragon 865 od Qualcommu, který vyniká pokročilou technologií umělé inteligence a hlavně rozšířenou podporou 5G sítí. Následně můžeme zmínit operační paměť RAM o velikosti 8 GB nebo operační systém Android v nejnovější verzi 10 překrytý vlastním rozhraní MIUI v aktuální verzi 11.

V kuloárech se hovoří o čtyřech fotoaparátech v zadní části, dvěma selfie snímači v proděraveném otvoru vpředu, čtečce otisků prstů pod čelním panelem, displeji se zakřivením a založeném na OLED technologii. Přestože není zatím známo konkrétní datum možného představení, tak by zařízení Redmi K30 Pro mohlo přijít až po uvedení modelů Mi 10 a Mi 10 Pro. Oba telefony firma Xiaomi ukáže už začátkem příštího měsíce.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim