reklama

Unikly specifikace Moto G8 a Moto G8 Power

Unikly specifikace Moto G8 a Moto G8 Power
2020-01-30T18:00:06+01:00
• 30. 1. 2020

V průběhu minulého roku došlo na představení nových produktů značky Motorola. Konkrétně se jednalo o mobilní telefony Moto G8 Play a Moto G8 Plus. Již brzy by ale měly dorazit další novinky. Co nás čeká, se dozvíte o pár řádků níže.

Moto G8 a Moto G8 Power jiĹľ brzy v prodeji

Společnost Motorola údajně již brzy začne prodávat dva nové modely Moto G8 Power a Moto G8. Zahraničnímu serveru XDA-Developers se dokonce povedlo získat podrobnější informace o telefonech. Konkrétně by oba kousky měl pohánět procesor Snapdragon 665 od firmy Qualcomm. 

Moto G8

Menší model Moto G8 pak bude vybaven 6,39palcovým displejem s rozlišením HD+. Zobrazovací panel pak nabídne tzv. průstřel, ve kterém bude zabudován přední fotoaparát pro vytváření selfie. Zobrazovací technologie by pak měla být typu LCD, což naznačuje, že čtečka otisků prstů rozhodně nebude umístěna v displeji. S největší pravděpodobností se objeví na zadní straně telefonu. 

Moto G8

Na zadnĂ­ stranÄ› ale ještÄ› zĹŻstaneme. PrávÄ› zde by se mÄ›la objevit hned trojice fotoaparátĹŻ – 16megapixelovĂ˝ hlavnĂ­ senzor s clonou f / 1,7; druhĂ˝ 2megapixelovĂ˝ senzor s clonou f / 2,2 pro vytvářenĂ­ makro snĂ­mkĹŻ; poslednĂ­ 8megapixelovĂ˝ ultra-širokĂ˝ fotoaparát s clonou f / 2.0.

Moto G8 by měl nabídnout také dostatečnou kapacitu baterie, konkrétně 4 000 mAh se základním nabíjením 10 W. Naopak Moto G8 Power dorazí s 5 000mAh akumulátorem s rychlým 18W nabíjením. 

Moto G8

Moto G8 Power nabĂ­dne takĂ© nabĂ­dne LCD displej o velikosti 6,36 palcĹŻ. Zde bude přítomnĂ© Full HD+ rozlišenĂ­ a 25megapixelovĂ˝ pĹ™ednĂ­ fotoaparát. K tomu se na zadnĂ­ stranÄ› bude nacházet ÄŤtveĹ™ice fotoaparátĹŻ – 16megapixelovĂ˝ hlavnĂ­ senzor s clonou f / 1,7; druhĂ˝ 2megapixelovĂ˝ senzor s clonou f / 2,2 pro vytvářenĂ­ makro snĂ­mkĹŻ; tĹ™etĂ­ 8megapixelovĂ˝ ultra-širokĂ˝ fotoaparát s clonou f / 2.0; poslednĂ­ 8megapixelovĂ˝ teleobjektiv.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim