reklama

Nové hodinky Amazafit GTR Lite a Kospet Prime SE v akci sponzorovaný článek

Nové hodinky Amazafit GTR Lite a Kospet Prime SE v akci [sponzorovaný článek]
2020-01-06T09:42:29+02:00
• 5. 1. 2020

Nový přírůstek mezi nositelná zařízení zařadila společnost Xiaomi, která si pod značkou Amazfit připravila ořezanou verzi chytrých hodinek GTR s přívlastkem Lite. Čínský výrobce spustil speciální akci, kde získáte jak slevu na hodinky, tak rovnou navíc přibalí jeden pár řemínku v hodnotě 10 dolarů (tj. cca 227 Kč). Standardní verze Amazfit GTR patří aktuálně mezi nejprodávanější zařízení, takže novinka bude mít vysoko nastavenou laťku.

Minimum kompromisů

Zakulacený strojek vyrobený z odolné keramiky má průměr 47 mm a vyplňuje jej 1,39palcový AMOLED displej s rozlišením 454 x 454 pixelů, který chrání odolné sklo Gorilla Glass 3. Vodotěsnost je podložena certifikací 5 ATM, čili plavání maximálně do 50 metrové hloubky jim nedělá vůbec žádný problém. Kromě plavání můžete sledovat dalších 7 základních fitness aktivit. Baterie s kapacitou článku 410 mAh slibuje výdrž od 24 do 74 dnů dle závislosti používání.

Uvnitř naleznete více než 100 rozdílných ciferníků, přičemž nemusíme snad ani zmiňovat funkce jako je měření tepové frekvence, ovládání hudebního přehrávače, upozornění na zprávy nebo telefonní hovory. Mezi ostatní prvky výbavy patří podpora Bluetooth 5.0, kompatibilita se zařízeními Android 5.0 a vyšší či iOS 10 a vyšší. Prodejní cena začíná u hranice 110 dolarů (tj. cca 2 494 Kč) a prvních 1 000 zákazníků obdrží k dobru jeden řemínek.

Kospet Prime SE

Nové hodinky od společnosti Kospet nyní přichází bez analogového ciferníku, jako předchozí modely a nabízí zcela digitální provedení. Hodinky nabízí extrémně velikou kapacitu baterie, konkrétně 1 260 mAh, což nabídne výdrž tří dní. Uživatel musí počítat s tím, že na ruce nosí malý chytrý telefon, proto je výdrž do tří dnů. I tak je to nadstandardní výdrž. Hodinky se navíc odemykají pomocí snímání obličeje uživatelem.

Přední kamera disponuje 2MPx rozlišením a boční má 8 MPx. Hodinky navíc mají slot pro SIM kartu a můžete tak s nimi i volat či být na 4G internetu. Operační systém je Android 7.1.1 a ten má k dispozici 1 GB operační paměti a 16 GB interního úložiště. Pro sportovní účely slouží nabídka devíti módů. Pro měření vaší polohy slouží čip GPS a GLONASS.  Jejich cena nyní začíná na 2 270 Kč v obchodě Gearbest.

Zdroje: gearbest.com, gearbest.com

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim