reklama

Zábavné RC auto nyní v akci jen za 659 Kč! sponzorovaný článek

Zábavné RC auto nyní v akci jen za 659 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-12-13T13:29:22+01:00
• 13. 12. 2019

Pokud patříte mezi hračičky, případně máte děti a chcete jim k Vánocům udělat radost, máme pro vás naprosto skvělý tip. S naším zahraničním partnerem Aliexpress jsme si pro vás připravili akci na RC model, se kterým si užijete zábavu po dobu celého večera. 

RC auto pro každou příležitost!

Jedná se o RC auto, které je opravdu zábavné. Nejenže je vybaveno několika LED diodami, tudíž se s ním v večer neztratíte, ale také podporuje různá gesta. Jako správný RC model zvládne tento kousek základní principy, tedy zvládne jet dopředu, dozadu, doleva, doprava. K tomu umí pustit hudbu a svítit. Mimo jiné podporuje různá gesta, kterými si jízdu ještě více užijete. 

A pozor, gesta ovládáte svou rukou. Stačí si na prsty umístit speciální pomůcku, kterou své RC auto budete ovládat. Můžete tak například autu přikázat, aby se transformovalo do nízké polohy. Díky tomu je pak RC model rychlejší a ještě více zábavný.

Celkově se RC model nabízí dvě hodiny, přičemž zábavu si s ním naplno užijete po dobu 30 minut. Kromě toho se baterie nabíjí pomocí USB kabelu, což je příjemná zpráva. Tento parádní kousek je nyní k dispozici za 1 318 Kč. Pokud ale použijete náš odkaz, zaplatíte o 50 % méně, tedy jen 659 Kč. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim