Nová seznamka Blindee umožní seznamování pomocí neostrých videí

Nová seznamka Blindee umožní seznamování pomocí neostrých videí
2019-12-24T13:30:13+02:00
• 24. 12. 2019

Online seznamovací web Chatroulette přichází s novou seznamovací aplikací pro Android a iOS, která je je odlišná než současný standard doby, jako je například Tinder. Seznamovací aplikace Blindlee umožňuje uživatelům navázat kontakt bez toho, aniž by jejich rozhodnutí záviselo na tom, jak jsou si fyzicky navzájem atraktivní z fotografií, ale dostanou možnost se spolu poznat jen na základě společných parametrů, které vyplnili při vstupu do aplikace.

 

Pokud máte společné zájmy, můžete si rozmazaně zavolat

Blindlee funguje ve třech krocích. Aplikace nejdříve najde osobu, která sedí vašim požadavkům a umožní vám s ní provést videohovor, ten je však rozmazaný a ženská část rozhovoru ovládá, jak moc rozmazaný bude. Celkové délka hovoru jsou tři minuty a začíná se na 100% rozmazání. Ženská část rozhovoru tak může ovládat, zda se se rozmazání mezi oběma účastníky hovoru sníží, zůstane stejné, nebo zda zmizí úplně.

Blindlee

Ženská část rozhovoru tak může ovládat, zda se se rozmazání mezi oběma účastníky hovoru sníží, zůstane stejné, nebo zda zmizí úplně. Jestli obě osoby po skončení tříminutového hovoru potvrdí, že je kontakt s aplikací vybraným protějškem zaujal, dostanou možnost si spolu chatovat. Aplikace navíc umožňuje kdykoli během daného času hovor ukončit. Během videospojení oba uživatelé vidí zbývající čas do konce přenosu a v případě porušení pravidel mohou i uživatele nahlásit.

S aplikací se pojí i hashtag #loveisblind, kterým tvůrci snaží naznačit dle rčení „láska je slepá“, že není nutné nejdříve někoho vidět a podle vzhledu se rozhodnout, zda s ním jít na rande, ale poznat ho nejdříve alespoň trochu prostřednictvím hovoru neboli přímé interakce, jaký je. Navíc, pokud se žena rozhodne odtajnit svoji podobu a podívat se i na muže, se kterým volá a ví, o koho jde, což například u seznamek založených jen na fotografiích nemusí být často pravda.

logo-app Blindlee - Love Is Blind Blindlee Zdarma ANDROID logo-app Blindlee - Love Is Blind Blind Dating. Reinvented. Zdarma iOS

Zdroje: gizmodo.com, blindlee.com, techcrunch.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat