reklama

Chytré hodinky pro děti nyní jen za 230 Kč! sponzorovaný článek

Chytré hodinky pro děti nyní jen za 230 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-12-05T19:40:43+01:00
• 5. 12. 2019

Jestliže opravdu toužíte po chytrých hodinkách, které budou vhodné pro děti, ale také toho budou hodně umět, máme pro vás skvělou nabídku. S naším zahraničním partnerem eBay jsme se rozhodli připravit pro vás speciální akci na nové hodinky S12B.

Čínská společnost přinesla zajímavý kompromis v podobě hodinek eBay, který si díky nám může dovolit opravdu každý. Tudíž, pokud rozpočet vám nedovoluje utrácet za to nejlepší zboží na trhu, nezoufejte. S12B hodinky vás vyjdou na pouhých 230 Kč.

S12B aneb elegance kam se podíváš

Ve své podstatě se jedná o klasické hodinky, které pravděpodobně máte nyní na sobě, ovšem s tím rozdílem, že S12B disponují chytrými funkcemi, jenž najdeme v těch nejlepších a nejdražších chytrých hodinek.

V praxi nejvíce oceníte hlavně elegantní design, který je doprovázen skvělým uživatelským komfortem a kvalitními materiály. Společnost v tomto případě implementovala broušený kov, prvotřídní krycí safírové sklo, a dokonce také velmi kvalitní silikon pro náramky.

Je zde umístěno několik chytrých funkcí – sledování aktivity. Dále je zde upozornění na příchozí volání či SMS a v neposlední řadě dokáží hodinky fungovat i jako budík. Všechna naměřená data se synchronizují s telefonem, podporován je jak Android, tak iOS. S12B se připojují přes Bluetooth 4.0.

Hodinky jsou rovněž vodotěsné až do padesáti metrů. Není tedy problém se s nimi běžně sprchovat, nebo dokonce chodit do bazénu. Baterie v tomto případě vydrží až neuvěřitelné dva týdny!

Originální S12B na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu eBay je však po dobu prvního týdne jen za 230 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim