reklama

WhatsApp nově umožňuje nakupovat produkty přímo z aplikace

WhatsApp nově umožňuje nakupovat produkty přímo z aplikace
2019-11-08T13:30:24+01:00
• 8. 11. 2019

Zdroj: MacRumors

1

V některých částech světa malé podniky k propagaci svých produktů nepoužívají pouze sociální sítě. Velkými pomocníky jsou také aplikace pro zasílání zpráv, například Viber, Messenger či WhatsApp. A právě WhatsApp nyní těmto podnikům usnadňuje propagování produktů. 

WhatsApp pomáhá malým podnikům budovat mobilní obchod

Společnost zahájila novou strategii, která je určená podnikům, které nemají ani oficiální webové stránky. Díky nové funkci budou tyto podniky moci vybudovat mobilní obchod, prostřednictvím kterého budou zákazníci kupovat jejich produkty. Jinými slovy, aplikace WhatsApp nyní disponuje službou pro nakupování přímo v aplikaci, která umožní lidem nakupovat produkty bez nutnosti návštěvy webových stránek. 

Firmy prodávající prostřednictvím těchto mobilních aplikací musí někdy potenciálním zákazníkům zasílat své ceníky a fotografie produktů. Vlastně tento proces se neustále opakuje, což může být pro firmy unavující. Nová funkce tak umožňuje sestavit seznam zboží s fotografiemi, cenami a popisy. Důležitou informací je, že uživatelé nemusí pro nákup stahovat aplikaci Business. Katalogy jsou nyní k dispozici pro platformy Android a iOS, a to v Brazílii, Německu, Indii, Indonésii, Mexiku, Velké Británii a USA. Majitel, tedy Facebook, ve své tiskové zprávě uvedl, že služba bude velice brzy k dispozici po celém světě.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Tak až to nastane, tak to vidím na migraci k jinému kecálkovi.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim