reklama

Testování Mavic Mini: Jak obstál nejmenší dron od DJI? sponzorovaný článek

Testování Mavic Mini: Jak obstál nejmenší dron od DJI? [sponzorovaný článek]
2019-11-20T11:47:04+02:00
• 20. 11. 2019
2

Dlouho očekávaná novinka letošního roku je tu. Mavic Mini, nejmenší dron své kategorie, je ve složeném stavu velký jako běžný mobilní telefon, kvalitou si ale nezadá s daleko objemnějšími bratříčky. V pražské specializované prodejně bezpilotních prostředků DronPro jej podrobili důkladnému testování. Můžete se tak podívat na reálné záběry v českých podmínkách, nebo třeba nahlédnout, co všechno se skrývá v balení.

Alex z DronPro vás na nově spuštěném YouTube kanále o dronech podrobně seznámí s plusy i minusy, upozorní na drobné nedostatky a naopak ukáže několik vychytávek, kterými se může minidron právem pyšnit. Jak dlouho reálně vydrží baterie? Jak fungují automatické režimy? A jaké výhody přináší váha 249 g? Odpovědi najdete ve videu níže.

Mavic Mini bude skvÄ›lĂ˝m cestovnĂ­m pomocnĂ­kem pro profĂ­ky, i ideálnĂ­m prvnĂ­m dronem pro začáteÄŤnĂ­ky. Pokud jej pořídĂ­te v DronPro, zĂ­skáte vedle odbornĂ©ho záruÄŤnĂ­ho servisu zdarma takĂ© zaškolenĂ­ v praktickĂ©m lĂ©tánĂ­ a souvisejĂ­cĂ­ legislativÄ› – a ve výškách vás nic nepĹ™ekvapĂ­.

Vedle testovačky v terénu najdete na youtube kanále DronPro také unboxing Mavicu Mini, který vám ještě před koupí poodhalí obsah krabice. Dron je k dispozici v levnější single verzi nebo v Combo balení s rozšířeným příslušenstvím.

A jaké jsou přednosti Mavicu Mini?

 • váha 249 g
 • rozlišenĂ­ videa 2,7K
 • 12MP fotografie
 • 30minutovĂ˝ fligh time
 • ovládánĂ­ pĹ™es novou appku DJI Fly
 • nejoblĂ­benÄ›jší reĹľimy inteligentnĂ­ch funkcĂ­
 • 3osĂ˝ gimbal pro stabilnĂ­ a plynulĂ© zábÄ›ry
 • pĹ™enos videa aĹľ na 4 km
 • pokroÄŤilĂ© senzory s GPS pozicovánĂ­m pro vznášenĂ­ na mĂ­stÄ›
 • extra jednoduchá editace videa v aplikaci DJI Fly s leteckĂ˝m tutoriálem a pĹ™ednastavenĂ˝mi pĹ™edlohami (narozeniny, sport atd.)
 • snadnĂ© natáčenĂ­ s nejoblĂ­benÄ›jšími automatickĂ˝mi leteckĂ˝mi Ăşkoly (QuickShot modes)

CestovnĂ­ dron strÄŤĂ­te do kapsy, a dĂ­ky svĂ© muší váze vám ani na dlouhĂ˝ch cestách nebude zátěží. V kombinaci s jednoduchĂ˝m ovládánĂ­m a velmi příznivou (a pĹ™edevším dostupnou) cenou je letos horkĂ˝m tipem na dárek nejen pro milovnĂ­ky modernĂ­ch technologiĂ­ – potěší kohokoli, kdo si rád uchovává tĹ™eba vzpomĂ­nky z cest. Se svou vahou je ideálnĂ­m dárkem i z toho dĹŻvodu, Ĺľe dĂ­ky pouhĂ˝m 249 g nepodlĂ©há přísnĂ˝m legislativnĂ­m omezenĂ­m v nÄ›kterĂ˝ch zahraniÄŤnĂ­ch státech – ve vÄ›tšinÄ› případĹŻ spadá do kategorie dronĹŻ pro volnĂ˝ ÄŤas, a tedy i do mĂ­rnÄ›jších pravidel.

S DronPro se nemusíte bát dronem obdarovat ani úplného začátečníka. Zaškolení zdarma zahrnuje seznámení se strojem, zorientování se v aplikaci, nastavení aplikace a dronu, předletovou přípravu, základní poučení o legislativě i nácvik manévrování.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Karel Petr

21. 11. 2019, 9:47

Libor Zbožínek: Really? To je lepší sem psát komentář a čekat na odpověď než to napsat do googlu? Otázka 5 vteřin když hodně. OMG

Libor Zbožínek

20. 11. 2019, 16:52
Android aplikace

Kde se dá koupit a kolik asi stojí?.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim