reklama

Android: Digitální rovnováha dostane minimální mód

Android: Digitální rovnováha dostane minimální mód
2019-11-22T11:30:53+02:00
• 22. 11. 2019

Zdroj: Google

Android získal rozšíření Digitální rovnováha, což je systémová aplikace, která se aktualizuje z Obchodu Play. Za poslední dobu jsme se dočkali několika vylepšení a nyní se ukazuje, že bude přidána další funkce, která může napomoci s omezením využívání mobilního telefonu. Novinka se bude jmenovat „minimal phone“ (minimální telefon), ale jaký bude český oficiální název, zatím nevíme.

Nový mód na noc

Pokud chcete omezit využívání mobilního telefonu ve večerních hodinách, můžete v rámci Digitální rovnováhy aktivovat večerku. Primárně se mobil přepne do šedého režimu, případně lze aktivovat omezení modré barvy. Také se nabízí i možnost aktivace stavu nerušit.

Mezi novými funkcemi ale bude „minimal phone“, po jehož aktivaci bude možné vybrat aplikace, které budou povoleny ve večerních hodinách. Například si bude moci uživatel vybrat takové, které pomohou s odreagováním, případně nezahrne do seznamu povolených aplikací ty, které slouží pro práci, třeba e-mailoví klienti.

Novinka je obsažena v aktuální beta verzi (1.0.281262011), ale ještě není dostupná k vyzkoušení. Náhled na nastavení poskytl server XDA Developers. Zatím nevíme, kdy se dočkáme nové funkce, ale je možné, že ji Google aktivuje vzdáleně ze stran serverů.

logo-app Digital Wellbeing Zdarma ANDROID

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim