reklama

Google Play Knihy získávají tmavý vzhled

Google Play Knihy získávají tmavý vzhled
2019-10-04T09:40:38+01:00
• 4. 10. 2019
1

Dnes jsme se dočkali od Googlu obnovení šíření tmavého vzhledu u další aplikace. Tentokrát přišla řada na Obchod Play, přičemž čekáme, až se začne šířit aktualizace pro Gmail, kde již došlo na oznámení tmavého vzhledu. Mezitím došlo na zveřejnění aktualizace aplikace Google Play Knihy.

Google Play Knihy v tmavém

Google dnes zveřejnil a začal šířit aplikaci Google Play Knihy ve verzi 5.4. Hlavní novinkou kromě oprav chyb je naszaení tmavého vzhledu. Jak to již bývá, k dispozici není úplně černá barva, ta je dostupná jen pro režim čtení.  Jednou vadou na kráse může být absence jakéhokoliv nastavení.

Aplikace Google Play Knihy ve verzi 5.4 neobsahuje jakékoliv manuální přepnutí ze světlého na tmavý vzhled. V tomto případě dochází k nastavení podle systému. Zde je ale háček. Kvůli absenci manuálního nastavení je tmavý vzhled dostupný jen pro zařízení se systémem Android 10. Pokud máte starší verzi systému, nebudete mít aplikaci v tmavém vzhledu, s největší pravděpodobností.

Google možná nakonec vydá aktualizaci, která umožní manuální výběr vzhledu, ale na to si budeme muset počkat. Pokud ještě nemáte novinku k dispozici, můžete si stáhnout instalační APK balíček. Pokud se vám na Androidu 10 ihned nezobrazí po aktualizaci aplikace v tmavém, stačí ji restartovat.

logo-app Knihy Google Play Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Pavel Žurek

4. 10. 2019, 10:45
Android aplikace

Mám android 9 a mám v aplikaci možnost manuálního přepnutí a bez problémů funguje.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim