reklama

Cubot KingKong Mini – 4palcový cvalík pro nenáročné

Cubot KingKong Mini – 4palcový cvalík pro nenáročné
2019-10-31T09:45:53+01:00
• 31. 10. 2019

Množství chytrých telefonů se 4palcovou obrazovkou je v současné době na mobilním trhu minimum a pravděpodobně to nezmění ani nejnovější přírůstek od společnosti Cubot. Jejich produktová nabídka se rozrůstá o jeden odolný model s názvem KingKong Mini, který by mohl mít hlavně navrch díky velmi kompaktním rozměrům. Čínský výrobce akorát prozatím neprozradil zahajovací cenovku.

Padne všem do ruky

Přední panel zabere 4palcový displej s rozlišením 1 080 x 540 pixelů a základní 8megapixelová kamerka podporující odemykání obličejem. O výkon se postará čtyřjádrový procesor Helio A22 (MT6761) od MediaTeku, k němuž byla napojena 3GB operační paměť RAM nebo 32GB interní úložiště. Tomu navíc nechybí podpora až 128GB paměťových microSD karet. Baterie s kapacitou článku 2 000 mAh nenabídne bohužel žádnou nadstandardní výdrž.

Zezadu je k dispozici pouze 13megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou. Snímač otisků prstů byl zcela vynechán. Mezi ostatní prvky výbavy patří operační systém Android v předinstalované verzi 9.0 Pie, funkce dual-SIM, modrá notifikační dioda či USB typu C. Celá konstrukce odolá vodě a prachu, avšak přesné certifikace odolnosti nejsou oznámeny. Nakonec oficiální prodej se rozběhne začátkem příštího měsíce za neznámou prodejní cenu.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim