reklama

Puma představila hodinky s WearOS od Googlu, stojí 329 eur IFA

Puma představila hodinky s WearOS od Googlu, stojí 329 eur [IFA]
2019-09-05T15:19:00+02:00
• 5. 9. 2019

Chytré hodinky jsou stále v kurzu a na trhu najdeme mnoho typů. Některé společnosti nabízí vlastní operační systém, jiné jdou cestou chytrých funkcí. Tentokrát jsme se ale dočkali přírůstku od společnosti Puma. Ta představila své první chytré hodinky, ale za výrobou přímo nestojí. Nechává si je vyrábět u skupiny Fossil, která se zaměřuje právě na hodinky jako takové.

Chytré hodinky Puma

V tomto případě jde hlavně o značku Puma, než o specifikace jako takové. Nelze ale říci, že by se jednalo o nějak špatně vybavené hodinky. V základu nabízí procesor Snapdragon Wear 3100, který má k dispozici 512 MB operační paměti a pro uživatelská data slouží 4 GB prostoru.

Jedná se o 44mm chytré hodinky, které jsou odolné vůči vodě, zaručuje to certifikace 5ATM. Nedoporučujeme je ale používat k plavání, byť by to mohly vydržet bez úhony. K dispozici je GPS a také senzor srdečního tepu. Displej má 1,19 palců a jedná se o AMOLED panel. Bohužel společnost neuvedla rozlišení, ale předpokládáme, že se bude nabízet 320 x 320 pixelů.

Bohužel neznáme kapacitu baterie, ale lze předpokládat, že hodinky vydrží na jedno nabití minimálně jeden den. Co se týče nabíjení, tak za 50 minut lze doplnit 80 % kapacity. Oficiální cena byla stanovena na 329 eur, což je v přepočtu přibližně 8 500 Kč. Objednávat lze na oficiálních stránkách společnosti.

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat