reklama

O2 Knihovna je nově přístupna i pro zákazníky jiných operátorů, nyní nabízí i více publikací

O2 Knihovna je nově přístupna i pro zákazníky jiných operátorů, nyní nabízí i více publikací
2019-08-26T18:00:01+01:00
• 26. 8. 2019

O2 Knihovna je od minulého týdne přístupná pro všechny. Už není jen dostupná pro zákazníky společnosti O2, ale je veřejně přístupná. Kromě běžných elektronických verzí knih jsou zde dostupné i audio knihy a časopisy. Kupodivu se zde nachází i vyzváněcí melodie, které však z podstaty věci nemají s knihovnou nic společného, stejně tak jsou zde dostupné i hry.

„Dostupnost O2 Knihovny pro celý český trh považujeme za významný krok. Trh s e-knihami neustále roste, a proto jsme se rozhodli vytvořit z O2 Knihovny univerzální a bezbariérovou obsahovou službu bez ohledu na mobilní příslušnost zákazníka a limity ve způsobu platby,“ říká Jiří Langer, manažer pro digitální obsah společnosti O2.

O2 Knihovna pro všechny

O2 Knihovna umožňuje zaplacení za obsah prostřednictvím různých platebních variant: od platby na fakturu nebo z kreditu předplacené karty pro zákazníky O2, po platbu online kartou, Apple Pay nebo Google Pay pro všechny.

V O2 Knihovně také došlo k výraznému nárůstu dostupného obsahu, a to o 40 % u e-knih a o 20 % u audioknih, ve srovnání s loňským rokem. O2 Knihovna umožňuje zaslat si e-knihy do čtečky přímo z aplikace v mobilu nebo si stáhnout zakoupený obsah do počítače a přehrát si jej ve vlastním zařízení podle toho, zda se jedná o e-knihu nebo audioknihu.

O2 Knihovna

O2 Knihovna je dostupná i pro mobilní platformy iOS a Android. Obě aplikace jsou zdarma a platba za obsah probíhá až uvnitř aplikace, kde si zákazník vybere, které knihy by si rád přečetl či poslechl. Nyní lze v O2 Knihovně si vybrat z téměř 25 tisíc e-knih, více než 4500 audioknih a přes 200 e-magazínů.

logo-app O2 Knihovna O2 Czech Republic a.s. Zdarma ANDROID logo-app O2 Knihovna O2 Czech Republic a.s. Zdarma iOS

Zdroj: o2.cz

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat