Apple Watch Series 5 na obzoru, údajně nás čeká keramika a titan

Apple Watch Series 5 na obzoru, údajně nás čeká keramika a titan
2019-08-20T10:00:57+02:00
• 20. 8. 2019

Společnost s logem nakousnutého jablka by údajně na podzim měla kromě iPhonů představit ještě jeden produkt. Podle kódu sedmé bety připravovaného iOS 13 se zdá, že Apple chystá další generaci populárních Apple Watch.

Apple Watch Series 5 mohou zažít skvělý comeback

Dle přiložených fotografií bychom se mohli dočkat keramických a titanových chytrých hodinek. Apple již v minulosti keramické modely prodával, ovšem čtvrtá generace Apple Watch se této verze nedočkala. Naopak titan je zcela nový materiál, který prozatím u svých hodinek nepoužil. 

Pokud z přiložených fotografií nevíte, o co se jedná, rád vysvětlím. Firmware Apple Watch vždy při prvním nastavení hodinek přehraje animaci, která napodobuje zadní stranu hodinek s názvem modelu a ikonickým podpisem „Designed by Apple in California“.

Objevené fotografie odhalují 44mm variantu, ovšem zahraniční server iHelpBR dokonce našel také evkivalent v podobě 40mm modelu. To potvrzuje dřívější spekulace, tedy, že Apple chystá stejné velikosti, jako v případě modelu Apple Watch Series 4. 

Společnost vůbec poprvé představila keramickou konstrukci u modelů Apple Watch Series a Series 2, přičemž nabízeny byly v bílém provedení. U třetí generace (Apple Watch Series 3) jsme se pak dočkali šedé keramiky. Naopak současná generace se keramického materiálu nedočkala vůbec. 

A nyní se zdá, že se dočkáme comebacku. Zajímavostí je, že Apple ještě nikdy u svých produktů nepoužil titan, výjimkou je tedy nedávno vydaná karta Apple Card. Možná si v Applu myslí, že titan je po letech skla a hliníkových slitin opět v módě. 

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat