reklama

Apple Watch Series 5 na obzoru, údajně nás čeká keramika a titan

Apple Watch Series 5 na obzoru, údajně nás čeká keramika a titan
2019-08-20T10:00:57+01:00
• 20. 8. 2019

Společnost s logem nakousnutého jablka by údajně na podzim měla kromě iPhonů představit ještě jeden produkt. Podle kódu sedmé bety připravovaného iOS 13 se zdá, že Apple chystá další generaci populárních Apple Watch.

Apple Watch Series 5 mohou zažít skvělý comeback

Dle přiložených fotografií bychom se mohli dočkat keramických a titanových chytrých hodinek. Apple již v minulosti keramické modely prodával, ovšem čtvrtá generace Apple Watch se této verze nedočkala. Naopak titan je zcela nový materiál, který prozatím u svých hodinek nepoužil. 

Pokud z přiložených fotografií nevíte, o co se jedná, rád vysvětlím. Firmware Apple Watch vždy při prvním nastavení hodinek přehraje animaci, která napodobuje zadní stranu hodinek s názvem modelu a ikonickým podpisem „Designed by Apple in California“.

Objevené fotografie odhalují 44mm variantu, ovšem zahraniční server iHelpBR dokonce našel také evkivalent v podobě 40mm modelu. To potvrzuje dřívější spekulace, tedy, že Apple chystá stejné velikosti, jako v případě modelu Apple Watch Series 4. 

Společnost vůbec poprvé představila keramickou konstrukci u modelů Apple Watch Series a Series 2, přičemž nabízeny byly v bílém provedení. U třetí generace (Apple Watch Series 3) jsme se pak dočkali šedé keramiky. Naopak současná generace se keramického materiálu nedočkala vůbec. 

A nyní se zdá, že se dočkáme comebacku. Zajímavostí je, že Apple ještě nikdy u svých produktů nepoužil titan, výjimkou je tedy nedávno vydaná karta Apple Card. Možná si v Applu myslí, že titan je po letech skla a hliníkových slitin opět v módě. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim