reklama

Aplikace Youtube získává streamování obrazovky na Androidu

Aplikace Youtube získává streamování obrazovky na Androidu
2019-08-02T19:30:31+01:00
• 2. 8. 2019

Nedávno jsme se dočkali oznámení, že samostatná aplikace YouTube Gaming končí. Zřejmě se nevyplatilo udržovat tuto verzi, ale to ještě neznamená, že Youtube zcela končí s tímto sektorem. Nyní jsme se dočkali integrování jedné funkce do původní aplikace Youtube.

Youtube a streamování obrazovky

Původní aplikace Youtube nyní dostala aktualizaci, která přináší možnost streamování obrazovky zařízení přímo na Youtube. Stačí aktivovat streamování a následně vybrat ikonu telefonu v horním pravém rohu. Youtube zde upozorňuje, že bude streamováno absolutně vše, i samotné zvuky.

Během nastavování můžete vybrat, jestli má být obsah na výšku nebo na šířku. Po potvrzení se zobrazí jednoduchý panel ovládání, kde můžete vypnout posílání obrazu i z přední kamery, případně vypnout mikrofon. Ten mimo jiné zaznamenává dění v zařízení a mimo něj.

Tato funkce je zcela identická s tou, která byla obsažena v původní aplikaci Youtube Gaming. V tuto chvíli odhadujeme, že je novinka dostupná jen pro uživatele Youtube, kteří mají více než 1000 odběratelů. Youtube ji zatím nezpřístupnil pro každého.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim