reklama

Nový a levnější iPad na obzoru, nabídne větší displej

Nový a levnější iPad na obzoru, nabídne větší displej
2019-07-11T11:29:54+01:00
• 11. 7. 2019

Na internetu se objevují velice zajímavé informace ohledně údajně připravovaného 16palcového MacBooku Pro, kterého bychom se měli dočkat ještě v průběhu letošního roku, přesněji ve čtvrtém čtvrtletí. 

iPad začíná být pro Apple opět důležitým prvkem

Každopádně, nyní se objevila informace, že Apple pracuje také na novém 10,2palcovém iPadu, který nahradí současný 9,7palcový model z roku 2018. Tohoto kousku bychom se údajně měli dočkat ještě v tomto čtvrtletí – masová výroba bude zahájena na konci měsíce červenec. 

Tato informace byla původně zveřejněna zahraničním serverem Daily News, který se odkazuje na jeden z dodavatelských řetězců Applu. Pochopitelně zatím není jasné, co nového 10,2palcový iPad nabídne. Má se však jednat o levnější variantu, tudíž Apple s největší pravděpodobností minimalizuje pouze rámečky kolem displeje. 

Pokud bude Apple opravdu štědrý, dočkat bychom se mohli i novější generace procesoru a navýšení operační paměti. Nutno však podotknout, že i tento model si zachová zastaralý bezpečnostní prvek v podobě Touch ID. Ale to je naprosto v pořádku, jen přeci se bude jednat o levnější model. Cena by měla být údajně zachována, tedy bude totožná se současným modelem z roku 2018. 

Zdroje: macrumors.com, 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim