reklama

Microsoft Launcher 5.6 beta přináší lepší integraci s Teams a další

Microsoft Launcher 5.6 beta přináší lepší integraci s Teams a další
2019-07-01T16:30:42+01:00
• 1. 7. 2019

Redmondská společnost zveřejnila další novou aktualizaci pro svou aplikaci pod názvem Microsoft Launcher. Nový instalační balíček je v současné chvíli k dispozici pouze pro registrované beta testery. Pojďme se ale společně podívat, co nového nás čeká. 

Microsoft Launcher nyní lépe integruje služby

Nejnovější aktualizace aplikace Microsoft Launcher přichází ve verzi 5.6 a jejím cílem je dále odstraňovat nejrůznější překázky mezi službami Microsoftu. To chce společnost dokázat tím, že lépe integruje Microsoft Teams a Outlook. Instalační balíček mimo jiné přichází i s vylepšenou kategorií Nastavení. 

Kromě toho nyní můžete mít stejný vzhled ikon aplikací s více tvarovými možnostmi (tzv. adaptivní ikony). Dále bylo vylepšené uživatelské rozhraní aplikace Launcher, díky čemuž můžete rychleji vyhledávat v rámci celého operačního systému.

Za zmínku stojí, že adaptivní ikony nejsou ve skutečnosti tak nové. Tato funkce byla součástí již verze 5.5, která beta testerům dorazila v květnu letošního roku. I přesto verze 5.6 přináší poměrně mnoho novinek.

Pokud jste beta testery aplikace Microsoft Launcher, můžete si nejnovější aktualizaci stáhnout prostřednictvím služby Obchod Play. Případně se můžete do programu registrovat, abyste se stali testerem. Výše zmíněných novinek bychom se měli dočkat již v průběhu několika příštích týdnů.

logo-app Arrow Launcher Microsoft Corporation Zdarma ANDROID

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim