iPhone XI se ukazuje na CAD renderech

iPhone XI se ukazuje na CAD renderech
2019-07-02T08:29:13+02:00
• 2. 7. 2019
1

Společnost Apple ještě ani nepředstavila svůj nový vlajkový model a již nyní se na internetu objevily CAD rendery. Právě CAD rendery jsou většinou naprosto přesné, tudíž se dá říci, že víme, jak bude nový iPhone vypadat. 

iPhone XI by měl skutečně nabídnout trojici fotoaparátů

Bez ohledu na pravost těchto renderů, nové snímky se jednoznačně opírají o dosud uniklé fotografie/rendery. Lze tedy pravděpodobně očekávat, že Apple do minimálně jednoho ze svých nových modelů implementuje tzv. plotýnkový design, tj. na zadní straně zařízení se bude nacházet trojice či čtveřice fotoaparátů ve tvaru plotýnky. 

Dle dostupných informací budou nástupci současných modelů iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR v prodeji s 5,8 a 6,5palcovými OLED panely, přičemž třetí model nabídne 6,1palcový LCD displej. 

iPhone XI (vlevo) a iPhone XI Max (vpravo)

Právě dva top modely by měly být vybaveny hned trojicí zadních fotoaparátů, zatímco iPhone XR nabídne duální fotoaparát. Všechny tři telefony by měly vycházet ze stejného designu, tedy čtvercového rozvržení zadních objektivů, viz přiložené snímky. 

iPhone XIR

Tento design byl velmi drsně zkritizován veřejností již v lednu letošního roku, kdy se na internetu objevily první spekulace o nových iPhonech. Ať se nám bude výsledný design líbit nebo ne, třetí fotoaparát u iPhonu XS a iPhonu XS Max by měl být ultra širokoúhlý objektiv, který umožní širší rozsah zoomu. 

CAD rendery také poukazují na to, že se Apple i nadále bude držet tradičního Lightning konektoru. Mezi další změny bude patřit větší baterie, možnost bezdrátového nabíjení jiných zařízení a nová technologie pro GPS. 

Zdroj: macrumors.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Richard Fabián

2. 7. 2019, 12:20

No to je humus velebnosti

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat