reklama

Apple údajně letos představí voděodolné AirPods 3

Apple údajně letos představí voděodolné AirPods 3
2019-07-11T08:15:13+01:00
• 11. 7. 2019

Sluchátka AirPods byla představena již téměř před třemi lety a letos na jaře jsme se konečně dočkali mírné modifikace v podobě druhé generace spolu s pouzdrem s podporou bezdrátového nabíjení. Ta byla údajně zdržena a proto není tak úplně překvapením připravovaná třetí generace již na letošní konec roku.

AirPods 3 nabídnou voděodolnost

Nová v pořadí již třetí generace má dle posledních informací nabídnou voděodolnost v rámci certifikace IP. Dále má pak dojít k zatím nespecifikovaným změnám v designu, což by si po třech letech tento produkt zasloužil. Do prodeje se pak mají dostat ještě letos před Vánocemi.

Tyto nové informace z dalšího zdroje přitom vcelku souhlasí s tím, co bylo avizováno dříve. Server Bloomberg již dříve hovořil o představení nových AirPods s voděodolností a dokonce také s potlačením hluku. Z dalšího zdroje jsme se pak dozvěděli také fakt, že Apple prý pracuje i na větších sluchátkách přes celé uši.

Známý analytik Ming-Chi Kuo pak předpovídá dva nové modely AirPods, které dorazí někdy během čtvrtého čtvrtletí roku 2019 až možná v první čtvrtletí roku 2020. Letos tak již vcelku s jistotou můžeme počítat s minimálně jedním modelem sluchátek od Applu.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim