reklama

Poco Launcher 2.0 přináší hned celou řadu novinek

Poco Launcher 2.0 přináší hned celou řadu novinek
2019-06-17T18:31:41+01:00
• 18. 6. 2019

Beta verze mobilní aplikace Poco Launcher se dočkala zbrusu nové aktualizace, která přináší hned několik zásadních změn. Vývojový tým prostředí MIUI se tak rozhodli dát aplikaci název Poco Launcher 2.0. Kromě všech různých úprav jsme se dočkali také mnohem čistšího vzhledu s poloprůhledným pozadím a několika grafickými prvky. 

Poco Launcher 2.0 zpříjemňuje používání

Největší změny, kterých si na první pohled jistě všimnete, se týkají hlavně nového uživatelského rozhraní. Například nyní si můžete nastavit poloprůhledné pozadí, což v praxi znamená, že uvidíte tapetu i pod bílou, černou či šedou vrstvou. Průhlednost je mimo jiné přizpůsobitelná. 

Společnost Xiaomi také ukázala poměrně flexibilní možnosti správy aplikace Launcher. Nyní můžete totiž vytvářet své vlastní skupiny, do kterých je možné přidávat a odstraňovat aplikace. Celkové procesy jsou nyní mnohem efektivnější než kdykoliv dříve.

 

Mimo to se výkon a stabilita aplikace výrazně zlepšila, takže Poco Launcher je nyní mnohem příjemnější na používání. Bylo zapracováno i na chybách, které by se nyní neměly vyskytovat. V současné chvíli je nová verze k dispozici pouze v rámci beta testování. 

Bohužel není zřejmé, kdy se uživatelé dočkají finální, tj. veřejné verze. Pokud se chcete zapojit do beta programu, máte již také smůlu – Xiaomi má plno. 

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim