reklama

Budoucí verze Windows se zásadně změní

Budoucí verze Windows se zásadně změní
2019-06-07T15:00:57+02:00
• 7. 6. 2019
3

Redmondská společnost, tedy Microsoft, se každoročně účastní akce pod názvem Computex. A ani letošní ročník nevynechala. Právě na této konferneci poměrně jasně naznačila budoucnost operačního systému Windows. Operační systém Windows by dle slov Microsoftu měl být připraven na všechna nová zařízení. Budoucí systémy by totiž měly splňovat požadavky, kterými se hodlá Microsoft držet. 

Windows s lepší podporou

Tak například se můžeme těšit na vylepšenou situaci ohledně aktualizací operačního systému. V příští verzi Windows budou veškeré instalační balíčky instalovány na pozadí. Díky tomu tedy nebudou pro uživatele viditelné, čímž bude moci i nadále pokračovat ve své práci. 

Microsoft se také lehce inspiroval u Linuxu, neboť Windows nebude vyžadovat, po nainstalování aktualizace, restart zařízení. Redmondská společnost myslí ale také na bezpečnost. Microsoft hodlá jednotlivé aplikace oddělit od systému. Navíc můžeme očekávat větší propojení s cloudovými službami. 

Zajímavé také je, že nový operační systém od Microsoftu bude podporovat nejnovější mobilní sítě 5G. Vylepšená stabilita je pak samozřejmostí. To ale není vše, protože Windows bude více spjat s umělou inteligencí, která bude mít za úkol uživatelům usnadnit práci.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Smart Fanda

7. 6. 2019, 21:25

Oddeliť aplikácie od systému :-) inšpirované Applem

Tadeáš Pospíšil (Britanian man)

7. 6. 2019, 19:14
Android aplikace

Hmmm
A nechtěj třeba spravit to, že mi už po 3. počítač hodil BSOD-čko při otevření nastavení?

Michael ŠOUREK

7. 6. 2019, 6:50
Android aplikace

Moc hezká pohádka.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim