reklama

Apple vydal nové iOS 12.3.2, exkluzivně pro iPhone 8 Plus

Apple vydal nové iOS 12.3.2, exkluzivně pro iPhone 8 Plus
2019-06-12T09:45:47+02:00
• 12. 6. 2019

Společnost Apple před několika týdny zveřejnila zbrusu nový instalační balíček pod názvem iOS 12.3.1. Ten přinesl několik drobných změn, především odstranil z aplikace Zprávy problém, v jehož důsledku se v seznamu konverzací mohly objevovat zprávy od neznámých odesilatelů, i když byla zapnutá volba Filtrovat neznámé odesilatele. A v neposlední řadě odstranil problém, který mohl bránit zobrazení odkazu Nahlásit ve vláknech zpráv od neznámých odesilatelů.

iOS 12.3.2 exkluzivně pro jedno zařízení

Zdálo se, že se bude jednat již o poslední aktualizaci, kterou si pro nás společnost Apple připraví. Ovšem opak je pravdou. Dnes, tj. 10. června, jsme se dočkali další aktualizace v podobě iOS 12.3.2. Ta přináší důležité opravy chyb související s režimem Portrét na určitých zařízeních. Nutno podotknout, že iOS 12.3.2 je k dispozici pouze pro model iPhone 8 Plus.

Hlavním problémem u dosavadní verze byl, že se u některých modelů iPhonu 8 Plus objevovala chyba, která způsobovala, že se některé snímky, které byly zachyceny v režimu Portrét, nebyly zachyceny s efektem hloubky. A právě tento problém by nová aktualizace měla vyřešit.

Apple ve svých poznámkách uvádí: „iOS 12.3.2 řeší problém, který mohl u některých iPhonů 8 Plus způsobovat, že některé fotografie focené v režimu Portrét nebyly zachyceny s efektem hloubky.“

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim