reklama

Apple vydal nové iOS 12.3.2, exkluzivně pro iPhone 8 Plus

Apple vydal nové iOS 12.3.2, exkluzivně pro iPhone 8 Plus
2019-06-12T09:45:47+01:00
• 12. 6. 2019

Společnost Apple před několika týdny zveřejnila zbrusu nový instalační balíček pod názvem iOS 12.3.1. Ten přinesl několik drobných změn, především odstranil z aplikace Zprávy problém, v jehož důsledku se v seznamu konverzací mohly objevovat zprávy od neznámých odesilatelů, i když byla zapnutá volba Filtrovat neznámé odesilatele. A v neposlední řadě odstranil problém, který mohl bránit zobrazení odkazu Nahlásit ve vláknech zpráv od neznámých odesilatelů.

iOS 12.3.2 exkluzivně pro jedno zařízení

Zdálo se, že se bude jednat již o poslední aktualizaci, kterou si pro nás společnost Apple připraví. Ovšem opak je pravdou. Dnes, tj. 10. června, jsme se dočkali další aktualizace v podobě iOS 12.3.2. Ta přináší důležité opravy chyb související s režimem Portrét na určitých zařízeních. Nutno podotknout, že iOS 12.3.2 je k dispozici pouze pro model iPhone 8 Plus.

Hlavním problémem u dosavadní verze byl, že se u některých modelů iPhonu 8 Plus objevovala chyba, která způsobovala, že se některé snímky, které byly zachyceny v režimu Portrét, nebyly zachyceny s efektem hloubky. A právě tento problém by nová aktualizace měla vyřešit.

Apple ve svých poznámkách uvádí: „iOS 12.3.2 řeší problém, který mohl u některých iPhonů 8 Plus způsobovat, že některé fotografie focené v režimu Portrét nebyly zachyceny s efektem hloubky.“

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat