reklama

WWDC 2019 zná své datum konání, dočkáme se i nového hardwaru

WWDC 2019 zná své datum konání, dočkáme se i nového hardwaru
2019-05-24T06:59:25+02:00
• 24. 5. 2019

Apple rozeslal oficiální pozvánky pro následující ročník největší vývojářské konference WWDC, na které budou představeny zbrusu nové operační systémy pro iOS, macOS, tvOS a watchOS. 

Největší vývojářská konference se bude letos konat 3. června v 19:00 našeho místního času. Hlavní konference bude samozřejmě probíhat v San Jose, Kalifornii, a to v McEnery Convertion Center. Co nového se tedy v tento krásný den dočkáme.

WWDC 2019 ve znamení softwaru, nebo snad ne?

Největší důraz bude samozřejmě společnost s logem nakousnutého jablka klást na nové operační systémy, tedy software. Dočkáme se tedy představení iOS 13, macOS 10.15, tvOS 13 a samozřejmě také watchOS 6. Ihned po skončení konference budou mít registrovaní vývojáři a testeři přístupy k prvním beta verzím.

Poměrně zajímavou informací je, že si pro nás Apple chystá nějaké hardwarové zařízení. V tomto případě ale neznáme detaily. Na sociálních sítích se spekulovalo o možném příchodu nového Macu Pro. Dokonce některé servery prohlásily, že se uživatelé mohou těšit na druhou generaci (ne)úspěšného chytrého reproduktoru HomePod. Jaká ale bude realita, to je nyní ve hvězdách. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim