reklama

TOP 2 bezdrátové nabíječky od Xiaomi od 359 do 669 Kč! sponzorovaný článek

TOP 2 bezdrátové nabíječky od Xiaomi od 359 do 669 Kč! [sponzorovaný článek]
2019-05-27T09:29:03+02:00
• 27. 5. 2019

Bezdrátové nabíjení je v dnešní době velmi oblíbené. Přední výrobci TOP smartphonů nastavili zcela nový trend, díky kterému spousta uživatelů využívá bezdrátové stanice jako alternativu ke klasickým nabíječkám. Vše totiž funguje na bázi elektromagnetické indukce mezi dvěma cívkami. V nabíječce se následně vytváří takzvané magnetické pole, které v cívce zařízení indukuje střídavý elektrický proud – proto se baterie nabíjí. My jsme si pro vás připravili TOP 2 bezdrátové nabíječky, které jsou nyní ve slevě!

Bezdrátová nabíječka Xiaomi Wireless Fast Car Charger za pár korun!

Bezdrátová nabíječka od Xiaomi je ideální volbou pro nabití vašeho chytrého telefonu. Pokud telefon přiložíte na nabíječku, ihned začne doplňovat potřebnou energii. Skvělé je, že bezdrátová nabíječka Xiaomi je kompatibilní nejen se standardem Qi, díky čemuž podporuje nejnovější telefony – iPhone XS, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, Samsung Galaxy S9 a tak podobně. Dokonce dokáže nabíjet i přes kryt s tloušťkou až 3 mm. 

Xiaomi wireless charger nabízí oproti své dražší konkurenci větší nabíjecí plochu. V praxi to znamená, že nemusíte přesně pokládat telefon doprostřed nabíječky. Stačí jej položit například na horní plochu nabíječky. Dokáže také rozpoznat cizí těleso. Pokud tedy nabíječka indikuje cizí těleso, než mobilní telefon s podporou Qi, nebude spuštěn proces dobíjení. Ochrana proti přehřátí a kompatibilita se všemi smartphony podporující standard Qi je samozřejmostí. Tuto bezdrátovou nabíječku využijete především ve svém automobilu.

V tomto případě podporuje rychlé 20W nabíjení. Nabíječka však disponuje také vstupním 27W výkonem. Skvělou vychytávkou je motorizovaná svorka, která se otevře ve chvíli, kdy zjistí, že chcete svůj mobilní telefon připojit k nabíječce.

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si můžete bezdrátovou nabíječku od společnosti Xiaomi zakoupit za zvýhodněnou cenu 669 Kč. Stačí navštívit e-shop GearVita a při nákupu uplatnit slevový kupón AnM20w. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově a množstevně omezená. Kupujte ZDE.

Bezdrátová nabíječka Xiaomi Yeelight

Po deseti letech od představení prvního iPhonu jsme se dočkali zcela nového designu iPhone. Ten přišel o charakteristické domovské tlačítko a přináší displej roztažený do úplných okrajů. Senzor otisků prstů TouchID nahrazuje pokročilé snímání obličeje pod názvem FaceID. Nový iPhone XS se pak použitými materiály vrací k dobám iPhonu 4. Krom toho se iPhone XS dočkal bezdrátového nabíjení.

Originální příslušenství od Applu nebylo nikdy levné. Toho si je samozřejmě vědom také internetový obchod Gearvita, který již nyní nabízí speciální bezdrátovou nabíječku pro iPhone XS, ale i další zařízení s podporou Qi, za jarní cenu. Cena bezdrátové nabíječky činí 25,99 amerických dolarů. Pokud ovšem zadáte náš slevový kupón YL2in1L, zaplatíte jen 359 Kč!

Podpora iPhone X, Samsung Galaxy Note a další

Samozřejmě se nejedná o nabíječku, která by byla kompatibilní pouze s nejnovějším iPhonem. Výrobce Xiaomi podporuje také iPhone 8, iPhone 8 Plus, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung Galaxy S6 Edge Plus, Samsung Galaxy Note / S7 / S7 Edge / S8 / S8 Plus / Note 8, a tak podobně.

Samotná nabíječka podporuje rychlé nabíjení v podobě, a to díky výkonu 10 W. Xiaomi Yeelight disponuje 8 mm konstrukčním zpracováním. Jedná se tedy o velmi malou a lehkou přenosnou bezdrátovou nabíječku – vhodné pro cestování. Výrobce svůj produkt vybavil také automatickou ochranou proti přetížení. To v praxi znamená, že pokud je mobilní telefon plný elektřiny, nabíječka se automaticky přepne na režim nabíjení. No a třešničkou na dortu už je jen vestavěná mini lampička, která v noci rozsvítí vaši místnost.

Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si můžete bezdrátovou nabíječku od společnosti Xiaomi zakoupit za zvýhodněnou cenu 359 Kč. Stačí navštívit e-shop GearVita a při nákupu uplatnit slevový kupón YL2in1L. Neváhejte však příliš dlouho, jelikož nabídka je časově a množstevně omezená. Kupujte ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat