reklama

Sony Xperia 2 na prvních renderech, údajně nabídne menší displej

Sony Xperia 2 na prvních renderech, údajně nabídne menší displej
2019-05-16T11:00:51+02:00
• 16. 5. 2019

Sotva se začíná v některých zemích prodávat aktuální novinka Xperia 1 od Sony, a už zde máme spekulace kolem druhé generace Xperia 2. Nyní jsme se dočkali možné reálné podoby a musíme říci, že tento kousek vypadá vskutku dobře. Samozřejmě se jedná pouze o rendery vycházející z uniklých nákresů a dalších materiálů.

Sony Xperia 2 nabídne téměř totožný design

Zajímavostí je hned několik. Tak například jsme se dočkali prvních renderů modelu Sony Xperia 2, zatímco Xperia 1 není ještě ani v prodeji u nás, byť některé obchody mají tuto novinku zařazenou do své nabídky. Není tedy zvykem, že bychom byli svědky nějakých úniků, když se pořádně ještě neprodává první generace. 

Jak si můžete všimnout z přiložených snímků a videa, oba modely, tedy Xperia 1 a Xperia 2, jsou si velmi podobné. Ovšem i přesto by se zde mělo pár odlišností nacházet. Tak například se zadní trojice fotoaparátů přesunula ze středu na levou stranu. V případě Sony Xperia 2 by mělo dojít také ke zmenšení rámečků kolem displeje. 

Xperia 2 bude mimo jiné také menší, tedy alespoň co se konstrukčních rozměrů týká. Menší velikost nabídne také displej, přesněji k dispozici bude 6,1palcový zobrazovací panel – Xperia 1 nabízí 6,5palcový displej. Stejně jako v případě první generace se u modelu Xperia 2 nebude nacházet zdířka pro připojení drátových sluchátek. 

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat