reklama

Paper Wizard je zcela nová hra od Applu a velkého investora

Paper Wizard je zcela nová hra od Applu a velkého investora
2019-05-10T10:15:35+02:00
• 9. 5. 2019
2

V obchodě s aplikacemi pro platformu iOS, tedy App Storu, se objevila zbrusu nová hra pod názvem Warren Buffett’s Paper Wizard. Nejedná se o kdovíjak přelomovou hru. Zajímavá však je, a to velmi. 

Paper Wizard aneb v jednoduchosti je krása

Za nápadem totiž stojí samotný Warren Buffett, který je držitelem významného počtu akcií společnosti Apple. Vzhledem k blízkým vztahům se Apple rozhodl pomoci s vývojem hry. Jak uvedl zahraniční zpravodajský server CNN, Tim Cook se údajně sešel s Warrenem Buffettem, kdy se měli bavit o nápadu. 

Následně se pak Warren Buffett ukázal přímo před samotnými akcionáři společnosti Apple, kde se snažil svou aplikaci demonstrovat. Aplikace ve své podstatě odkazuje na Buffettovu práci v dětství a také na to, jak začínaly jeho schůzky s akcionáři. 

V App Storu je uvedeno, že vývojářem této hry je Wildlife Design Inc., ale jak si můžete všimnout na přiložené fotografii výše, Apple vlastní práva k aplikaci. Mimo jiné je také zmíněn jako hlavní partner. Paper Wizard je velmi jednoduchá hra, která nenabízí žádné in-app transakce – je tedy zcela zdarma. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Tomáš Malý

9. 5. 2019, 22:24

Jak jako Warren Buffett stál u založení Apple? Nepletete si to s Ronaldem Waynem? Buffett akorát drží akcie firmy, ale to o vlastní kus skoro každé americké korporace.

Zdeněk Koutský

10. 5. 2019, 10:03

Tomáši, skvělý postřeh! Úplně jsem si to v hlavě spletl. Chybu opravím. Děkuji za upozornění :-)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim