reklama

iPhone 2019 by mohl nabídnout současné připojení dvou párů sluchátek

iPhone 2019 by mohl nabídnout současné připojení dvou párů sluchátek
2019-05-28T13:00:24+02:00
• 28. 5. 2019

Příští generace telefonu společnosti Apple by mohla uživatelům umožnit současné připojení dvou párů bezdrátových sluchátek za pomocí technologie Bluetooth. S touto informací přišel zahraniční server MacRumors, který se odkazuje na japonský Mac Otakara.

iPhone 2019 po vzoru Samsungu a jeho Galaxy

Původní informace byla získána přímo od asijského dodavatelského řetězce, který uvedl, že tato funkce bude velmi podobná funkci Dual Audio, kterou nabízí jihokorejská společnost Samsung. Tato technologie umožňuje uživatelům přehrávat hudbu nebo jiný zvuk z telefonu Galaxy na dva páry připojených audio zařízeních. 

V praxi by funkce v případě iPhonu fungovala na stejném principu. Uživatel by například mohl mít připojená svá sluchátka AirPods a k tomu i Powerbeats Pro. Díky tomu by mohl hudbu poslouchat nejen on, ale i jeho kolega. 

Dále by funkce mohla být využita v případě, kdy by byl iPhone připojen k automobilu, přičemž zvuk by se přenášel ze zařízení do in-car audio systému a bezdrátových sluchátek. Je nutno podotknout, že současné iPhony se dokáží připojit k vícero bluetooth audio zařízením, ovšem zvuk putuje pouze k jednomu z nich. 

Tato funkce navíc potřebuje ke své činnosti nejnovější Bluetooth 5.0, což by mohlo naznačovat, že se Apple rozhodne implementovat nejnovější technologii pro bezdrátový přenos. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim