reklama

Bezdr├ítov├í sluch├ítka QCY T2C za skv─Ťlou cenu na e-shopu Cafago.com

Bezdr├ítov├í sluch├ítka QCY T2C za skv─Ťlou cenu na e-shopu Cafago.com [Sponzorovan├Ż ─Źl├ínek)
2019-05-24T16:36:59+02:00
ÔÇó 23. 5. 2019

V dne┼ín├ş dob─Ť je modern├ş a hlavn─Ť praktick├ę m├şt bezdr├ítov├í sluch├ítka, ale p┼»vodn├ş styl sluch├ítek spojen├Żch dr├ítem je ji┼ż tak├ę mimo hru. D├şky tomu si pro v├ís e-shop Cafago.com p┼Öichystal nab├şdku sluch├ítek QCY T2C za bezkonkuren─Źn├ş cenu, pouh├Żch 630 korun.

QCY T2C TWS za bezkonkuren─Źn├ş cenu!

Za n├şzkou cenu, jen 630 K─Ź, z├şsk├íte skv─Ťl├í bezdr├ítov├í sluch├ítka QCY T2C TWS s bateri├ş o kapacit─Ť 380 mAh. Doba p┼Öehr├ív├ín├ş ─Źin├ş p─Ťt hodin. Tato sluch├ítka jsou tedy ide├íln├ş na b─Ťh├ín├ş ─Źi b─Ť┼żn├ę sportov├ín├ş. Nav├şc maj├ş funkci tlumen├ş okoln├şho hluku a t├ę┼ż maj├ş zv├Ż┼íenou citlivost mikrofonu. Tak┼że je m┼»┼żete vyu┼ż├şt i jako Bluetooth headset, v takov├ęm p┼Ö├şpad─Ť p┼Öi ─Źek├ín├ş na hovor v├ím vydr┼ż├ş 120 hodin ve stand-by re┼żimu.

Sluch├ítka z port├ílu Cafago.com┬áz├şsk├íte ji┼ż nyn├ş za n├şzkou cenu zde┬ána tomto odkaze. Za cenu 630 korun m├íte sluch├ítka, kter├í toho budou um─Ťt opravdu hodn─Ť. Sta─Ź├ş nav┼ít├şvit e-shop Cafago.com a sluch├ítka si objednat. Nev├íhejte v┼íak p┼Ö├şli┼í dlouho, jeliko┼ż nab├şdka je ─Źasov─Ť i mno┼żstevn─Ť omezen├í.

 

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.czPřidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim